Kamil Waluś vs. Oli Thompson na KSW 25

08 Październik 2013
Kamil Waluś vs. Oli Thompson na KSW 25

Jednym rzutem na taśmę, mamy wyjaśnienie dwóch zaległych kwestii. Federacja KSW właśnie ogłosiła pojedynek Kamila Walusia z Oli Thompsonem na grudniową galę we Wrocławiu.

Tym samym Konfrontacja wywiązała się z obietnicy zorganizowania Oliemu pojedynku w jak najszybszym możliwym terminie i przy okazji potwierdziły się słowa Martina Lewandowskiego z naszego weekendowego wywiadu, w którym mówił o standardzie walk 7+2.

Przypominamy, że to starcie miało odbyć się docelowo na niedawnym KSW 24 w Łodzi, ale na 10 dni przed walką, Kamil doznał poważnej kontuzji prawego bicepsa. Naderwane ścięgno przyczepu oraz oderwany mięsień, zadecydowały o odwołaniu pojedynku. Jedynym właściwym rozwiązaniem wg KSW, było przeniesienie jej na inny termin.

Pytanie jednak, czy tego rodzaju kontuzja to nie zbyt wcześnie na powrót dla „T-Rexa”? Biorąc pod uwagę termin kontuzji, czyli 17 września, minęło raptem 3 tygodnie a do gali pozostało równo 2 miesiące. Po drodze rzecz jasna jest rehabilitacja oraz okres przygotowań. Ta nierówna zdaniem wielu osób walka, właśnie stała się jeszcze bardziej nierówna.

Komentarze

 • rudy

  To tylko potwierdza teorie spiskowe o jego kontuzji. Chciał uniknąć walki, może liczy, że teraz będzie lepiej przygotowany a przeciwnik trochę zdeprymowany …

 • Cain

  no chyba nie licza ze będzie w pełni sprawny po kontuzji i miesiacy przerwy w treningach bo przeciez ostatnio podobno do ostatniej chwili się przygotowywal i teraz też musi wrócić do treningów bo termin goni. bzdura. dla mnie wtedy wyolbrzymili jego stan żeby pod kontuzje to zaliczyć a teraz się bardziej przygotowywuja. a jak cos nie pojdzie to powiedzą że no włąsnie przez tą kontuzje nie  mógł walczyć na 100% ale podszedł do pojedynku mimo kontuzji bo mu tak bardzo zależalo i przecenil swoje siły i zdrowie…bla bla bla

 • Pako

  spokojnie pożyjemy zobaczymy 🙂 nawet jeśli to spisek to walka i tak to zweryfikuje,a śmiem wątpić że nie dojdzie do decyzji.

 • rudy

  Jak do tej walki też nie dojdzie bo coś tam coś tam to Waluś będzie skończony. A tak jakoś mnie coś tkneło, że może nie dojdzie…hmmm

 • Pako

  no jak nie dojdzie z winy Tartaka to stane się jego hejtem 😀

>><<
ZamknijX