Karol Celiński wystąpi na ProFC w Kaliningradzie

autor:
18 Październik 2013
Karol Celiński wystąpi na ProFC w Kaliningradzie

Celiński

Karol Celiśnki (11-4-1) po udanym „rewanżu” nad Michałem Fijałką, nie ma zamiaru długo odpoczywać i już 12. listopada zobaczymy go w walce z Arturem Astakhovem (5-1) na gali ProFC w Kaliningradzie.

Dla Karola będzie to trzecia i prawdopodobnie ostatnia walka w tym roku. Zawodnik z Olsztyna tylko zremisował z Michałem Fijałką na MMA Attack 3. Po walce tej został wielki niedosyt, w związku z czym szybko ogłoszono drugi pojedynek między tymi zawodnikami, tym razem na czwartej edycji Areny Berserkerów. I tak dwa tygodnie temu, po chwilowo ciężkiej przeprawie Celiński ostatecznie poddał „Szatangę” duszeniem zza pleców w drugiej rundzie.

25-letni Astakhov przygodę z zawodowym MMA rozpoczął w ubiegłym roku, a występy na galach Pro FC nie są mu obce. Dotychczas na galach tej organizacji bił się trzy raz, zawsze zwyciężając przed czasem . W swoim ostatnim pojedynku w niespełna minutę rozprawił się z Vladimirem Brikiem na okazyjnym evencie Alexander Nevsky MMA: „Liberation”. Na tej samej gali porażki zaliczyli Maciej Browarski, Michał Gutowski i Michał Elsner.

Komentarze

  • Pako

    no no, zapowiada się ciekawie,trzymam kciuki za Celińskiego

  • Typer

    oo gęsto ma te wali ale dobrze jak jest w formie i nie ma mikro urazów nawet to spoko niech leci

  • rudy

    Myślę, że Karol nie będzie miał problemów z wynikiem. 🙂 Trzymam kciuki