Karolina Kowalkiewicz przejdzie operację nosa

08 Październik 2013
Karolina Kowalkiewicz przejdzie operację nosa

Od razu uspokajamy fanów utalentowanej mistrzyni KSW, że nie chodzi ani o operację plastyczną, ani o świeżą kontuzję po ostatnim zwycięstwie na KSW 24.

Dosłownie przed chwilą zawodniczka poinformowała na swoim fan page’u, że operacja odbędzie się w ciągu najbliższej godziny. Trener Pani Kowalkiewicz – Marcin Rogowski, uspokaja jednak, że nie ma to żadnego związku z poprzednim pojedynkiem w Łodzi:

To jest złamanie, które dosłownie chodzi za Karoliną od dzieciństwa. Trafiła akurat na moment, kiedy ma dłuższą przerwę między walkami i postanowiła ją wykorzystać. To bardzo dobra klinika w której zabieg przeszedł także Janek. Nie jest to w żaden sposób powiązane z jej ostatnią walką z Simoną Soukupovą.

Tradycyjnie życzymy zdrowia i szybkiego powrotu na ring.

Komentarze

  • rudy

    Na pewno ostatnia walka nie pomogła. Zawodnicy są w trudnej sytuacji. Chcą robić to co kochają więc walczą ale nie zarabiają aż tyle żeby zrekompensowało im to kontuzje, leczenia, zabiegi, rehabilitacje teraz i – nie zapominajmy – co gorsza na starość. Jak w UFC zarabiają za walkę 200 tysięcy (nie mówię nawet o tych po milion) to mogą się nie martwić o swoje zdrowie, przyszłość i rodzinę. Tu, powalczysz trochę zarobisz co najwyżej na nowe auto, może mieszkanie w Warszafce ale co dalej?. No niechaj Karolina do zdrowia wraca oczywiście