Komisja Stanowa przyznaje się do błędnej diagnozy szczęki Caina Velasqueza

31 Październik 2013
3
Komisja Stanowa przyznaje się do błędnej diagnozy szczęki Caina Velasqueza


foto: mmafighting.com

Niedawne podsumowanie zawieszeń uczestników karty UFC 166, wywołało nie lada zamieszanie. Wg oświadczenia Komisji Stanowej, miał złamaną szczękę. Wiązało się to oczywiście z przymusową, półroczną pauzą. Wszystko w porządku, gdyby nie fakt, że była to błędna informacja.

Na oświadczenie natychmiast zareagował obóz Velasqueza oraz sam zawodnik, który wyraził sprzeciw wobec powyższej diagnozie. Nie tylko przedłużała ona ewentualny powrót do oktagonu ale w pewnym sensie oddałaby hołd mocy uderzeń Juniora dos Santosa, a więc w grę wchodził dodatkowo aspekt psychologiczny. Oto krótka wiadomość od głównodowodzącego Komisji stanu Teksas:

Po przyjrzeniu się informacjom z UFC 166, została podjęta decyzja, iż zawieszenie w walce Velasquez/dos Santos zostało ogłoszone niewłaściwie.

Krótko, szybko i na temat. Gdyby tylko zbywanie odpowiedzialności było takie łatwe w życiu codziennym, no ale nie każdemu dane jest siedzieć na rządowym stołku. Wcale nie dziwimy się dlaczego Dana White tak często narzeka na ich opieszałe działanie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
rudyTyperPako Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
rudy
Gość
rudy
Offline

Komisja ostro zawaliła. No bo nie było mowy o podejrzeniu złamania tylko o prześwietleniu i diagnozie. To się jakiś pan doktor srogo majtnął.

Typer
Gość
Typer
Offline

zajebista akcja. pomylkowo zdiagnolowaliśmy złamaną szczękę i zwiesiliśmy zawodnika na pól roku. przepraszamy. ahahha myśłałem że takie akcje to tylko w polskich szpitalach jakcie zagipsuja a prywatny lekarz mówiże tylko skrecenie a nie złąmanie

Pako
Gość
Pako
Offline

błędna Komisja 🙂