Krzysztof Jotko oficjalnie w UFC! Debiut na początku grudnia

autor:
07 Październik 2013
Krzysztof Jotko oficjalnie w UFC! Debiut na początku grudnia

jotko_wyjście_mmaattack3

Od jakiegoś czasu za kulisami mówiło się o podpisaniu przez Krzysztofa Jotko (13-0) kontraktu z Ultimate Fighting Championship. Dzisiaj wiadomo już, że zawodnik z Warszawy oficjalnie zasilił szeregi najlepszej federacji na świecie.

Niepokonany podopieczny Mirosława Oknińskiego, w UFC zadebiutuje 7. grudnia podczas gali Fight Night 33 w Brisbane, w Australii. Przeciwnikiem Krzyśka będzie legitymujący się takim samym rekordem Bruno Santos (13-0).

26-letni Brazylijczyk do marca ubiegłego roku występował jedynie na galach rodzimych organizacji. Ostatnią walkę stoczył jednak dla drugiej siły światowego MMA – federacji Bellator, gdzie wypunktował Givę Santanę.

Dwa lata młodszy Jotko w marcu stoczył zacięty bój z Serbem Bojanem Velickovicem na MMA Attack 3. Po wyrównanym pojedynku, jako zwycięzce większościową decyzją uznano Polaka.

Komentarze

  • tomox

    ufc i ten ich matematyczny match making 🙂 miała być kolejna walka Hallmana i mma attack jednocześnie a będzie debiut Jotki i ksw 25 🙂

  • Pako

    Ciekaw jestem jak Jotko sobie poradzi.

  • Typer

    jak wszystkie walki (bez jednej) mial w polsce to też robi różnicę. na psychike takie dalekie wyjazdy też trohę robią. no takirekord też nie pomaga. jednak jak zawodnik ma przegraną na koncie w ważnej walce to też mocno to pomaga dojżeć. każdy kiedyś przegrywa i oby to nie był ten moment na gorzką lekcje. ma troche lepszego zawodnika od siebie ale mysle ze tu psychika mu może polec