Listopadowy debiut European Fight Masters w Ostravie odwołany

16 Październik 2013
Listopadowy debiut European Fight Masters w Ostravie odwołany

Nasze pierwsze pytanie w niedawnym wywiadzie z organizatorem gali EFM, jakby nabrało nowego znaczenia. Kiedy zapytaliśmy dlaczego tak naprawdę Norbet Sawicki postanowił zająć się MMA w swoim już uporządkowanym życiu, ten odpowiedział z uśmiechem, że wielokrotnie sam się nad tym zastanawiał. Na ich ocifjalnym fan page’u właśnie pojawiła się informacja o odwołaniu listopadowej gali. Powodem tej decyzji jest m. in. dotkliwa przegrana Michała Materli, który był główną atrakcją eventu oraz wycofanie się czeskiego hokeisty.

Drodzy fani,

Z wielką przykrością musimy poinformować was, że gala European Fight Masters w podanym terminie i miejscu tj. 10 listopada w Ostrawie nie odbędzie się. W minionych dniach z powodów osobistych wycofał się z udziału Marek Ivan, który miał być główną atrakcją dla czeskich fanów. Jednocześnie w trosce o zdrowie zawodnika zrezygnowaliśmy z proponowania walki Michałowi Materli.

W chwili obecnej pracujemy nad przeniesieniem gali do Polski i znalezieniem dla niej najlepszego terminu i miejsca. Więcej informacji wkrótce.

Zespół European Fight Masters.

Żartobliwie, ale również pół serio i po małej przeróbce: „Kochajmy tych, którzy jeszcze istnieją.”

Komentarze

 • rudy

  Nieeeee no nie jak już nawet debiuty się odwołuje…no albo Ci wszyscy ludzie są nieprzygotowani i porywają się z motyką na słońce bo myślą, że na fali polecą albo ten rynek przypadkiem wpadł do mainstreamu przez wyłączny twór KSW i po prostu w Polsce nie ma miejsca na ten sport i biznes tego sportu. Tylko piłka nożna się sprzedaje i będzie sprzedawała. Polacy wolą się napier…. na stadionach bo to ZA DARMO. Jezu czy jakiś biznes w Polsce w ogóle ma sens? No bo zaraz zapytam „jak żyć?”… echhh

 • Cain

  u jak tak to szkoda… ale to co startuja bez planu i się zobaczy jak będzie czy co naprawde się nie da?/ pewnie jakiś wywiad dacie ??? niech to tak po ludzku wytlumaczy jak się robi galę któą trzeba odwołać??

 • Typer

  takich wiesci nie chce. Włąśnie będzie wywiad? ciekawe czy teraz bedzie chętny do pogaduszek no ale jak zaczyna publiczną robote to mógłby coś powiedzieć.

 • Pako

  Nieszczęścia chodzą parami, no wielka szkoda. Czekam na dalszy rozwój wydarzeń.

 • rudy

  No ciekawe, na razie nie ma nawet zapowiedzi wywiadu…a chcemy więcej szczegółów, co tam się dzieje, że tak ciężko z tymi galami. Przecież sport, walka na żywo, spotkanie z zawodnikami to jest naprawdę zajebiste. W czym problem? hmmm Wywiadu chemmm! 🙂