Mamed Khalidov vs. Ryuta Sakurai 2 pomiędzy 84kg a 85kg wg Martina Lewandowskiego

25 Październik 2013
Mamed Khalidov vs. Ryuta Sakurai 2 pomiędzy 84kg a 85kg wg Martina Lewandowskiego


Jesteśmy tuż po spotkaniu z Mamedem Khalidovem i Ryutą Sakurai’em w warszawskim Torwarze, gdzie oficjalnie potwierdzono oczywistą wiadomość o rewanżu obu Panów.

Jedną z najbardziej istotnych informacji, poza potwierdzeniem przeciwnika, był fakt w jakiej kategorii wagowej odbędzie się drugi pojedynek. oto co na ten temat powiedział Martin Lewandowski, który również zagości niedługo w wyczerpującym wywiadzie z Torwaru:

Przez to, że walka nie jest o pas i nie jest jakby z takim typowo sportowym nastawieniem, która ma oczywiście olbrzymi potencjał marketingowy, dlatego będzie pomiędzy 84kg a 85kg. Jak już zawodnicy powiedzą 84 lub 85, to dla nas nie gra to już takiej roli. Pamiętajmy, że są takie czysto sportowe pojedynki, gdzie nam wręcz zależy, żeby wchodziły w limitach wagowych. Natomiast tutaj ten jeden kilogram nie gra żadnej roli. Jeżeli zawodnicy decydują się na to i mają być przez to bardziej sprawni fizycznie – bo ten dodatkowy kilogram zrzucania może ich dodatkowo osłabić – to ta efektowność może być lepsza. To ma być walka przede wszystkim dla ludzi.

Wkrótce niezwykle obszerne wywiady video z Martinem Lewandowskim, Mamedem Khalidovem i jego rywalem – Ryutą Sakurai’em.

Komentarze

 • Cain

  no włąśnie i w tym cały problem. nie moge tego słuchać. mamed i jego mamedowaga. skandal. nie moge bo mnie złosc rozwala.niech wreszcie podejdzie do czegoś strikte sportowo do cholery i wlaczy o pas, albo przynajmniej kur… niech zrobi kiedyś wreszcie wage!!!!

 • Kartel_

  Szkoda, gadać. Czyli można uznać, ze to nie jest czysto sportowa walka, tak?

  -” Przez to, że walka nie jest o pas i nie jest jakby z takim typowo sportowym nastawieniem”

  ładny cyrk, czyli mamed nie jest już w 100% sportowcem, tylko maskotką KSW?

 • Eksporter Zla

  hahahahaha, „nie jest jakby z takim typowo sportowym nastawieniem”, no to jakim? Martin chce zrobić freakfighty z walk Mameda??

 • rudy

  hehe no niefortunnie to skomentował. I znowu się oberwie nowej Pani od PR’u 🙂

 • Pako

  eee tam zwykła gadka el Martina.