Marcin Wrzosek vs. Aleksander Georgas na MMA Fighters Club 1

autor:
03 Październik 2013
0
Marcin Wrzosek vs. Aleksander Georgas na MMA Fighters Club 1

Wrzosek Georgas

Wprawdzie nie ze sobą, ale obaj mieli bić się na odwołanej gali MMA Attack 4. Teraz wiadomo, że kilkanaście dni później, piórkowi Marcin Wrzosek (6-2) i Aleksander Georgas (5-2) skrzyżują ze sobą rękawice, podczas MMA Fighters Club 1, 9. listopada w Inowrocławiu.

Informacja organizatorów:

Znany bydgoskim, i nie tylko, fanom MMA Marcin Wrzosek wystąpi na gali MMA Fighters Club w Inowrocławiu. „Polish Zombie” zmierzy się z innym zawodnikiem, który miał wystąpić na odwołanej gali MMA Attack 4 Aleksandrem Georgasem z Mighty Bulls Gdynia.

Marcin Wrzosek znany jest głównie z niezwykle emocjonujących pojedynków, które toczył na angielskiej scenie MMA. Dzięki swoim kolejnym krwawym walkom dostał szansę od Cage Warriors, gdzie niestety przegrał z bardzo mocnym Chrisem Fishgoldem. Marcin bardzo chciał się zrehabilitować za porażkę na gali MMA Attack 4, ale ta niestety została odwołana.

W Trójmieście wystąpić miał także Aleksander Georgas, który 9 listopada będzie rywalem Wrzoska. Podopieczny Grzegorza Jakubowskiego po nieudanej próbie startu w kategorii koguciej wraca do dywizji piórkowej i zamierza odbić się, wygrywając z reprezentantem Fighting Division Bydgoszcz.

Obaj zawodnicy są zdeterminowani, by dać świetną walkę, a do tego są głodni zwycięstwa. Który z nich wróci na zwycięskie tory? O tym przekonamy się już 9 listopada w Inowrocławiu!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o