Martin Lewandowski: „Ktoś z Wrocławia dla Kuby Kowalewicza na KSW 25”

autor:
14 Październik 2013
Martin Lewandowski: „Ktoś z Wrocławia dla Kuby Kowalewicza na KSW 25”

Kowalewicz

Po udanym zawodowym debiucie, Jakub Kowalewicz (1-0) może skupić się już na przygotowaniach do gali KSW 25 we Wrocławiu. Dwukrotny triumfator Amatorskiego Pucharu KSW stoczy 7. grudnia w Hali Stulecia swoją pierwszą walkę dla największej polskiej federacji mieszanych sztuk walki.

Martin Lewandowski, zapytany wczoraj na twitterze o ocenę występu Kuby podczas sobotniej gali w Międzychodzie nie ukrywał, że był pod wrażeniem walki w wykonaniu młodego zawodnika z Warszawy. Przy okazji okazało się, że jego rywalem będzie ktoś z lokalnych fighterów.

Mistrzowski debiut. Rywal będzie z Wrocławia. Mojego Rodzinnego Miasta.

Poproszony w dzisiejszej rozmowie o personalia zawodnika, który skrzyżuje rękawice z Kowalewiczem, stwierdził jednak, że nie padł jeszcze wybór na nikogo konkretnego.

Nie wiem jeszcze kto to będzie. Nie rozmawiałem jeszcze z Piotrem Jeleniewskim po gali na której walczył teraz Kuba.

Okazuje się, że cały czas branych pod uwagę jest trzech reprezentantów Wrocławia. Włodarze KSW muszą jednak wybrać tego który zapewni publice najlepsze widowisko, a i znaczenie przy wyborze będzie miał głos trenera Kuby, Piotra Jeleniewskiego.

No tak, oczywiście. Jest w sumie trzech chłopaków, którzy pasują do tej całej układanki. Muszę jeszcze raz przeanalizować i zastanowić się kto da najlepszy pokaz dla widzów. Druga sprawa, muszę zapytać Piotra Jeleniewskiego, bo zawsze bierzemy poprawkę na taką „mini” zgodę zawodników przy tego typu historiach.

Komentarze

  • Cain

    stawiam że ten gość co ostatnio wygrał amatorki puchar, był z wrocka przecież.

  • mamma

    Dobrych zawodników we Wrocławiu jest wielu, ale ja widzę tylko jednego, który jest w stanie sprostać oczekiwaniom właścicieli KSW jak i całej widowni. Grudniewski to odpowiednia osoba na to miejsce, a i na amatorskim pucharze KSW tez można było go oglądać. W takim ustawieniu walki na pewno emocji nie zabraknie.