Mateusz Piskorz i Jacek Czajczyński wystąpią na RFC 3 w Chinach

autor:
14 Październik 2013
Mateusz Piskorz i Jacek Czajczyński wystąpią na RFC 3 w Chinach

Juhas

W niedzielę, 20. października na gali Real Fight Championship 3 wystąpi dwóch reprezentantów naszego kraju, stały bywalec chińskich eventów, półśredni Mateusz Piskorz (8-1) oraz ciężki Jacek Czajczyński (6-6). Obaj walkami w Chinach będą chcieli sobie odbić ostatnie porażki.

„Juhas” w swojej ostatniej walce na czerwcowej KSW 23 został wypunktowany przez Luiza Cado. Tym razem jego przeciwnikiem będzie inny zawodnik z kraju kawy, posiadacz czarnego pasa BJJ, Marcos Souza (2-0). Stawką tego pojedynku będzie pas kategorii do 80 kg. Do ich walki miało dojść już w grudniu ubiegłego roku, podczas pierwszej gali RFC. Po dwóch zwycięstwach, obaj dotarli do finału z którego Mateusz musiał się ostatecznie wycofać, w skutek urazu jakiego doznał w półfinałowej potyczce z Qiankun Lee. W tej sytuacji, organizatorzy tytuł zwycięzcy przyznali Souzie.

Ze zwycięstwa w swoim ostatnim występie nie mógł się również cieszyć Jacek Czajczyński. „Godzilla” wyraźnie uległ na punkty Michałowi Włodarkowi podczas Fighters Arena 8. Tym razem za oponenta będzie miał mistrza japońskiej organizacji Deep, niepokonanego Kena Hasegawę (7-0).

Komentarze