Mayhem Miller uderzony przez Uriah Halla za rasistowskie obelgi i agresję wobec byłej dziewczyny

29 Październik 2013
7
Mayhem Miller uderzony przez Uriah Halla za rasistowskie obelgi i agresję wobec byłej dziewczyny

Ubiegło weekendowa gala BAMMA: „Bad Beat”, rzeczywiście przerodziła się w pewnym momencie w „złe lanie”. Uriah Hall, który pojawił się na gali w roli widza, w pewnym momencie musiał być rozdzielony siłą od krewkiego Jasona Millera, którego ostatecznie uderzył w twarz.

Wg świadków, między wspomnianymi osobami, doszło dosłownej przepychanki, którą „Mayhem” postanowił podgrzać, nazywając Halla „czarnuchem”, co powtórzył mniej więcej sześć razy, prawdopodobnie dorzucając mocniejsze epitety. Wszystko zaczęło się ponoć od agresywnego zachowania Millera wobec swojej byłej dziewczyny. Ponieważ scena rozegrała się publicznie, Uriah zareagował i w tej samej chwili cała agresja Jasona skupiła się właśnie na nim. Po kilku obelgach, Hall nie wytrzymał i zamachnął się na swojego oprawcę. Jak to bywa w czasach obecnego rozwoju technologii, ktoś nagrał telefonem całe zajście, niestety trzeba je zobaczyć bezpośrednio na kanale YouTube.

Jak pamiętacie, Mayhem kilkukrotnie wszedł wcześniej w konflikt z prawem. Został m. in. aresztowany za przemoc domową wobec siostry, czy wtargnięcie do kościoła, gdzie znaleziono go nagiego. Poza tym nie obce mu były sceny jak ta, podczas show The MMA Hour, gdzie najwyraźniej nie potrafił oddzielić zdrowego rozsądku od filmowej roli, niszcząc wystrój studia i wychodząc w trakcie zdjęć.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
champ1
champ1
7 lat temu

no Mayhem nie ma chwalebnych występków na swoim koncie. raczej idiotyczne, oj nie przystoi zawodowemu fighterowi

Typer
Typer
7 lat temu

kurde nie mówcie nawet o takich kołkach bo sam się borykam z takim 🙂 niech się ludzie ogarniają jakos kurde chyba w końcu powinno się wyrosnąć ze szczeniackiego podskakiwania zawsze i wszedzie. a na tym moim gościu Tomusiu jebniętym to ja cwiczę jedno – silną wole! :):)

rudy
rudy
7 lat temu

Tak, takie wieczne ofiary co im to zawsze wiatr biednym w oczy wieje 🙂 I nie da się im wytłumaczyć, że muszą się sami ogarnąć. Chociaż i tak uważam, że wielu potencjalnym butnym chłoptasiom, nieskoordynowanym, nadpobudliwym młodziakom treningi sztuk walki baaaardzo pomagają. Układają w głowie i naprawdę porządkują myśli i pomagają zapanować nad nieukierunkowaną agresją. Polecam wszystkim, nawet dzieciaczkom 🙂 🙂

gonzo
gonzo
7 lat temu

Rudy, coś w tym jest. Również mam takiego kumpla. Są ludzie, którzy wiecznie czują się pokrzywdzeni, a sami prokurują kłopoty.

rudy
rudy
7 lat temu

Są ludzie, którzy są nadpobudliwi i dziwnym trafem zawsze ich trzymają się kłopoty. Też mam kumpla, który zawsze jest niewinny i sprowokowany pokrzywdzony ale z całego gimu tylko on się bije poza murami. A nie tylko on trafi na idiotów w życiu.

vonski
vonski
7 lat temu

E tam, może właśnie będzie. Hall jest o jedną porażkę od wylotu z UFC, jakby wtopił to w sam raz mogą się spotkać w jakimś Bellatorze czy innym WSOF 🙂

Pako
Pako
7 lat temu

to się dzieje,nic z tego nie będzie, ale jest fajna atmosfera Laughing