Najważniejsze fakty z konferencji przed WSOF 6

autor:
22 Październik 2013
0
Najważniejsze fakty z konferencji przed WSOF 6

Ray Sefo

W sobotę World Series Of Fighting po raz pierwszy zawita na Florydę ze swoją szóstą galą numerowaną. Wczoraj odbyła się z konferencja prasowa z udziałem właściciela organizacji, Raya Sefo oraz kilku zawodników. Informacje jakie można było na niej uzyskać nie są może tak interesujące jak te ze spotkań z mediami przed UFC, ale kilka ciekawostek warto odnotować.

Ray Sefo
– poinformował, że dotychczasowa ilość sprzedanych biletów na sobotnią galę WSOF 6 nie jest nadzwyczaj duża, ale zadowalająca.
– walka Miguel Torres vs. Tyson Nam, mimo, że została zamieniona na starcie Torresa z Pablo Alfono, tak naprawdę została jedynie przełożona w czasie i wkrótce do niej dojdzie.
– WSOF nie podpisze kontraktu z Rousimarem Palharesem, dopóki ten nie przestanie świadomie narażać swoich rywali na kontuzje. Zdaniem szefa organizacji Brazylijczykowi potrzebna jest pomoc np. psychologa.
– rewelacyjny Marlon Moraes będzie mógł zawalczyć o pas wagi koguciej jeśli w sobotę pokona Carsona Beebe.
– zapowiadany czteroosobowy turniej wagi lekkiej został odwołany z powodu kontuzji jednego z głównych „aktorów” Gesiasa Cavalcante. WSOF nie rezygnuje jednak z tego pomysłu, co oznacza, że turniej odbędzie się w przyszłym roku.
– nowy nabytek federacji, Yushin Okami prawdopodobnie zadebiutuje w marcu 2014.

Miguel Torres
– wyjawił, że przez jedenaście miesięcy nie mógł w pełni trenować, ponieważ jego klub został przeniesiony w inne miejsce i musiał zostać wyremontowany.
– poinformował, że jego ostatnie problemy z prawem w stanie Indiana są już zakończone, a zarzuty posiadania marihuany zostały wycofane.

Josh Burkman
– ma jeszcze trzy walki w kontrakcie, ale nie myśli o rozstawaniu się z WSOF.
– jakiś czas temu trzech chirurgów powiedziało mu, że powinien zakończyć karierę z powodu przepukliny w dysku szyjnym i wybrzuszenia dysku w plecach, co spowodowało uszkodzenie stawów nerwów. Cieszy się, że mimo tego i szeregu zmian w trybie życia potrafi jeszcze wygrywać z takimi zawodnikami jak John Fitch.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o