Palhares wypada z tegorocznego ADCC

16 Październik 2013
4
Palhares wypada z tegorocznego ADCC

Fala kłopotów dla ex-fightera UFC Rousimara Palharesa, najwyraźniej dopiero przybiera na sile. ADCC właśnie ogłosiło, że Brazylijczyk wypadł z tegorocznej edycji turnieju.

Oczywiście wyjaśniamy, że nie jest to żadna kara wymierzona przez organizację za kolejne niesportowe zachowanie w postaci przeciągniętej dźwigni w walce z Mikem Piercem czy też ewentualna obawa, że mógłby to powtórzyć, ale w zasadzie jego własna decyzja. Zawodnik postanowił nie odbierać telefonów, ani nie odpisywać na próby wyjaśnienia jego ewentualnego udziału i po prostu nie było innej możliwości, jak skreślić go z listy uczestników.

Na potencjalny udział wpływ miała mieć tak naprawdę walka z Piercem, ale raczej chodziło o jego stan zdrowia, niż całe zamieszanie, które później wynikło. Co bardziej istotne, ADCC wciąż było chętne, aby Palhares wziął udział w zawodach, pomimo złej sławy, jak ostatnio się za nim ciągnie. W tegorocznej edycji udział potwierdzili między innymi Benson Henderson oraz Vinny Magalhaes.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
rudyEksporter ZlaPakoKartel_ Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
rudy
Gość
rudy
Offline

No tak, pewnie się obraził ale szkoda, ze nie potwierdził czy oficjalnie odwołał udziału w końcu dużym już chłopcem jest…

Eksporter Zla
Gość
Eksporter Zla
Offline

Kartel, dane z sierpnia, więc lekko nieaktualne, ale lepsze to niż nic: ADCC 2013 Beijing, China October 19 and 20, 2013 Superfights: Bráulio Estima vs. André Galvão Fabio Gurgel vs. Zé Mario Sperry Under 66kg 1. Rafael Mendes (current champion) 2. Rubens Cobrinha 3. Justin Rader 4. João Miyao 5. Augusto Tanquinho 6. Marcio André 7. Robert Sabaruddin 8. Darson Hemmings 9. Mark Ramos 10. Uruka Sasaki 11. Timo Juhani Hirvikangas 12. Nicolas Renier 13. Jeff Glover 14. 15. 16. Under 77kg 1. Kron Gracie 2. Otavio de Sousa 3. Leozada Nogueira 4. DJ Jackson 5. Lucas Lepri 6. Leonardo… Czytaj więcej »

Pako
Gość
Pako
Offline

Pewnie obraził się na cały świat.

Kartel_
Gość
Kartel_
Offline

można gdzieś dostać dokładną listę startujących ? 😉