Znamy plany UFC na przyszły rok

autor:
24 Październik 2013
Znamy plany UFC na przyszły rok

Federacja Ultimate Fighting Championship ujawniła plany organizacyjne na rok 2014. To co najbardziej interesuje kibiców mieszanych sztuk walki w naszym kraju, to gala w Polsce. Będzie to jedna z imprez wchodząca w skład tzw. European Tour czyli cyklu gal organizowanych na naszym kontynencie.

Inne europejskie kraje do których zawita UFC to Anglia, Szkocja, Irlandia, Niemcy, Szwecja i Turcja. Poza granicami Stanów odbędą się też gale w Kanadzie, Australii, Brazylii, Singapurze i Meksyku. W ramach międzynarodowej promocji zorganizowane zostaną kolejne sezony programu The Ultimate Fighter, a będą miały one miejsce m.in. w Brazylii, Australii/Kanadzie i Indiach.

Łącznie w przyszłym roku UFC zorganizuje aż trzydzieści pięć eventów, czyli o dwa więcej niż w obecnym. Trzynaście gal numerowanych, dwadzieścia dwie gale w telewizji FOX/FOX Sports 1/2.

ufc 2014

Komentarze

 • zenek

  Ciekawe kiedy bedzie w Polsce pewnie Kwiecień/Maj

 • rudy

  O i nawet z tych europejskich krajów trzeciego świata tylko Polskę wybrali 🙂 Reszta to kraje normalne …
  I TUF w Indiach? hmm ciekawe

 • Cain

  na polskę na pewno zosatną wakacje bo najlepsze terniny przypadną jak to mówi rudy prawdziwej europie 🙂

 • Eksporter Zla

  ja nie był bym taki pewien tego… deutschlandy, nasi bardziej europejscy bracia, praktycznie mma nie oglądają, w polsce patrząc po wynikach kejesdablju, potencjał jest. Dodajcie do tego, że z racji położenia i niewygórowanych cen za dojazd/nocleg mogą zjechać czesi, słowacy i zza wschodniej granicy… Moim zdaniem hale zapełnią bez mydła a i bilety się pokończą…

 • Pako

  nie ważne kiedy najważniejsze że będzie Gala w Pl

 • DrMengele

  U szkopów jest ok. 300tys amerykanów (kontyngent wojskowy wraz z rodzinami) i to pewnie na nich liczy UFC. Szkopy nawet nie chcą trenować mma więc dana jakby chciał to i tak nawet nie ma kim przyciągnąć Niemcuchów przed TV.

  W Polsce widownia mma istnieje więc UFC wchodzi na już gotowy rynek więc na pewno zagości tutaj na dłużej.

 • Typer

  no corazwiększą ekspansję robią a tu tylko 2 gale więcej niż rok temu? myslałąem ze to wyjdzie z 10 więcej 🙂 ale dobrze że w pl będą i tez mysłę, ze polska wcale nie ejst starcona a raczejbędzie ich ważniejszym europejskim punktem na mapie