Postępy Polaków na ADCC 2013 w Pekinie (+drabinki)

19 Październik 2013
Postępy Polaków na ADCC 2013 w Pekinie (+drabinki)


Organizacja ADCC, ujawniła wczoraj rozpiskę ich najważniejszego turnieju, który tym razem odbywa się w Pekinie. Przypominamy, że wśród uczestników mamy aż pięciu reprezentantów naszego kraju: Łukasz Michalec (-88kg), Oskar Piechota (-88kg), Kamil Umiński (-99kg), Tomasz Narkun (-99kg), w tym jedna przedstawicielka płci pięknej Maria Małyjasiak (+60kg). Przypominamy równocześnie, że Abu Dhabi Combat Club można oglądać w systemie PPV za 20$ – widok z trzech mat.

Oto rozpiski:


UPDATE 1: Z najnowszych informacji wynika, że Oskar Piechota pokonał pierwszego rywala z Brazylii – Claudio Calazansa, ale przegrał w drugiej rundzie z Keenem Corneliusem. Maria Małyjasiak zadusiła Penny Thomas z Południowej Afryki i awansuje do kolejnej rundy.

UPDATE2: Braulio Estima przegrywa przez duszenie z Andre Galvao. Fantastyczna walka. Podobnie jak wygrany pojedynek Bensona Hendersona.

Komentarze

  • Kartel_

    Kurcze myślałem, ze PIechota pocisnie jakąś niespodziankę i conajmniej 1/2 finału, ale i tak patrzac na listę startujących to zajebisty wynik.