Statystyki z walki „Hallmann vs. Iaquinta”

27 Październik 2013
Statystyki z walki „Hallmann vs. Iaquinta”


Jak to mówią „Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.” ale z ciekawości postanowiliśmy przyjrzeć się dokładnej punktacji wyłącznie pierwszej rundy wczorajszej walki „Hallmann vs. Iaquinta”, którą dwóch spośród trzech sędziów, punktowało 10-9 na korzyść Amerykanina. Runda 2 i 3 w zasadzie nie pozostawia wątpliwości, ale rezultat pracy sędziów tego wieczoru oceńcie już sami.

A oto oficjalna punktacja w systemie „10-Point Must System”:

Statystyki na fightmetric.com jeszcze niedostępne a przy okazji przekazujemy dalej pozdrowienia od Piotra.

Niestety tym razem nie udało się dla was wygrać.Tej nocy przeciwnik okazał się trochę lepszy. Dałem z siebie wszystko. To była tylko jedna bitwa, obiecuję, że wróce silniejszy.

Płetwal

Komentarze

 • leqfirst

  Moim zdaniem maksymalnie remis w pierwszej rundzie mógł wywalczyć Hallmann. Pozostałe bez większego wahania dla Amerykanina.

 • Oczekk

  No i statystyki pierwszej rundy, tylko potwierdzają, to co mówię, że trzeba być głupcem, albo ślepcem, żeby nie widzieć, iż pierwsza runda byłą na korzyść Polaka.

 • Pako

  no pierwszą rundę wygrał Hallman,reszta należała do Amerykanina,ale naprawdę walka była wyrównana, a co do sędziów to wszędzie tak jest że bedą jakieś kontrowersje,po prostu nie wolno dążyć do decyzji.

 • Loku

  Także uważam, że pierwsza runda dla Piotrka. Reszta dla Amerykanina Ale co za różnica? Na pewno przegrał dwie z trzech. Nie ma co roztrząsać, sędziowie nikogo szczególnie w tym wypadku nie skrzywdzili.

 • Oczekk

  A tak z ciekawości, zamieścicie statystyki z rundy 2 i 3?

 • W. Mrozowski

  @Oczekk
  Trzeba iść do przodu. Pudzian jest w Gliwicach, trzeba jechać coś dokręcić. Na ten tydzień mamy już kilka nakręconych wywiadów + kilka wywiadów do nakręcenia, więc nie ma co wracać do przeszłości 😉

 • Oczekk

  Hehe, no spoko. Kawał dobrej roboty wykonujecie, czekam na te wywiady. ; D

 • leqfirst

  Z wywiadami jesteście numer jeden zdecydowanie !!!

 • rudy

  No niestety nie cofną wyniku a powinni. Przecież Wasza analiza nie jest abstrakcyjna. Jak by tak rozliczyli sami całą walkę to myślę, że powinni zmienić wynik. Nie ma nieomylnych sędziów ale zawodnik nie powinien pozostać pokrzywdzony

 • EL doopa

  no na przód jak na przód fajnie że idziecie ale moze zrobicie statystyki całej walki i podeślecie do ufc. no kto wie przecież zmienia sie czasem wyniki…. a jak media to podeślą to moze poważnie potraktują…

 • Typer

  no wyniku to nie powinni zmieniać ewentualnie tu tylko oceny sedziów bo też uważam że pierwsza dla Piotrka powinna być. ale oglnie moim zdaniem takie ststystyki to powinny być pomocne przy analizie i ewentualnej weryfikacji wyniku. bo to nie chodzi o to że sędzia już powiedział i wyrok wydano tylko w koncu chodzi o to któy była tak naprawde lepszy. jak się sędzia walnął to trudno błąd tzreba naprawić. i to też będzie sprawiedliwe dla zawodników i poczuczajace dla sedzió. jak ciągle niedowidzą to się ich będzie wymieniało. powinni robić takie statystyki na naszym rynku bo wiele werdyktów było niejasnych…