Thunderstrike Fight League 1 w pigułce: rozpiska, bilety, trailery

22 Październik 2013
0
Thunderstrike Fight League 1 w pigułce: rozpiska, bilety, trailery

O projekcie pod nazwą Thunderstrike Fight League pisaliśmy przy okazji kolejnych rewelacji odnośnie Fighters Arena. Niejako trochę w zastępstwie eventu, który miał się odbyć właśnie w Lublinie, w jego miejsce powstało wspomniane TFL. Oto dotychczasowy zbiór informacji, podany w pigułce.


1. Paweł Latało vs. Paweł Obrzut:

Jeden z najbardziej znanych zawodników sportów walki na Lubelszczyźnie Paweł Latało, 8 listopada po raz pierwszy wejdzie do klatki w swoim rodzinnym mieście Lublinie. Wojownik oraz trener w klubie K1 Training Center, zmierzy się z fighterem Szkoły Walki Drwala – Pawłem Obrzutem, podopiecznym legendarnego zawodnika UFC, Tomasza Drwala. Doświadczenie kontra młodość, Lublin kontra Kraków… Nie może was zabraknąć!

Oficjalna zapowiedź walki.


2. Michał Bartoszewicz vs. Jakub Piesiewicz:


3. Sebastian Kotwica vs. Patryk Mituła:

8 listopada na na gali TFL w Lublinie, swój debiut w MMA zaliczy reprezentant MACIEJEWSKI TEAM KRAŚNIK, Sebastian Kotwica, multimedalista Mistrzostw Polski w zapasach oraz reprezentant Polski na mistrzostwach Europy w stylu wolnym. Jego przeciwnikiem będzie wywodzący się z kickboxingu, zawodnik klubu Underground Gold Team Łęczna Patryk Mituła. Będzie to konfrontacja dwóch odmiennych stylów oraz warunków fizycznych. Mituła do klatki wniesie kilkanaście cm więcej niż młody Kraśniczanin.

„Jestem dobrze przygotowany do tej walki. Swój okres przygotowawczy rozpocząłem ponad miesiąc temu. Dzięki uprzejmości Michała Kity, Roberta Jocza i całej ekipy z Warszawy mogłem zaliczyć swój pierwszy profesjonalny obóz MMA, który odbył się w Zakopanem. Dzięki kontaktom mojego managera, wylądowałem również na obozie w Świeradowie,
gdzie znowu trenowałem z najlepszymi zawodnikami w Polsce: Tomkiem Drwalem, Damianem Milewskim, Oskarem Piechotą i mistrzem Mariuszem Cieślińskim. To był dla mnie niesamowity okres i czuje się bardzo dobrze. Widzę swoją szansę
w tym sporcie i zamierzam ją wykorzystać 8 listopada na gali TFL w Lublinie. Najlepszym przykładem tego, że dzięki zapasom i ciężkiej pracy można osiągnąć sukces w tym sporcie jest Mateusz Gamrot z którym spotykaliśmy się na kadrze.”
– mówi reprezentant MACIEJEWSKI TEAM KRAŚNIK, Sebastian Kotwica.
Jego przeciwnikiem będzie wywodzący się z kickboxingu Patryk Mituła, który w swojej kategorii wagowej, okazał się najlepszy podczas ostatniej Amatorskiej Ligi MMA w Bochni. Mikuła zapowiada nokaut!

Oficjalny trailer pojedynku.

4. Grzegorz Lipski vs. Damian Biłas

Reprezentant klubu Herkules Łęczna, Grzegorz Lipski(4-3) już 8 listopada na gali TFL w Lublinie, skrzyżuje rękawice z niepokonanym dotąd Damianem Biłasem(3-0), zawodnikiem Spartakusa Rzeszów. Walka odbędzie się w limicie wagowym do 77 kg. Doświadczony zawodnik z Łęcznej w filmie promującym ten pojedynek zapowiada, że przed własną publicznością „da z siebie wszystko”. Jaka będzie odpowiedź Damiana?

Oficjalna zapowiedź pojedynku.


5. Konrad Płaza vs. Mariusz Białas.

Kolejne ciekawe zestawienie na listopadowej gali TFL w Lublinie! Reprezentant klubu UGT Łęczna Konrad Płaza, skrzyżuje rękawice z trzykrotnym finalistą Amatorskiego Pucharu KSW Mariuszem Białasem.

6. W walce wieczoru w klatce pojawią się kobiety. Urodzona w Lublinie Izabela Badurek skrzyżuje rękawie z bardzo silną reprezentantką Krakowa, Weroniką Zygmunt.


7. Informujemy że ruszyła sprzedaż biletów na galę Thunderstrike FIGHT League – GOOLMAN Night, która 8 listopada odbędzie się w Lublinie.
Bilety nabywać można:
– w klubie K1 – Training Center przy ul. Kleeberga 12a,
– MOSIR przy al. Zygmuntowskich 4,
– pod nr. tel. 609 261 826,

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o