Tito Ortiz kontuzjowany. Pierwsze PPV Bellatora odwołane!

26 Październik 2013
Tito Ortiz kontuzjowany. Pierwsze PPV Bellatora odwołane!


Organizacja Bellator doznała właśnie porządnego bólu głowy, ponieważ plany pierwszego eventu w PPV zostały odwołane. Sytuacja została podyktowana kontuzją szyi Tito Ortiza, który 2 listopada miał się zmierzyć z kolegą i sparringpartnerem – Quintonem „Rampagem” Jacksonem.

Niedługo po uświadomieniu sobie, że uraz na 100% wyklucza Bad Boy’a z Huntington z udziału w walce, organizacja zwołała szybką konferencję na której przekazano informację o odwołaniu najważniejszego pojedynku. Gala ostatecznie pójdzie w darmowym kanale a rolę walki wieczoru przejął rewanż „Eddie Alvarez vs. Michael Chandler”.

Bjorn Rebney wciąż jest zainteresowany zorganizowaniem pierwszego PPV, ale nie rzucił żadnej konkretnej daty. Wiadomo za to, że Rampage, na którego promocję położono ostatnio olbrzymi nacisk, otrzyma zastępczą walkę w przeciągu kilku kolejnych tygodni. Fighter czuł się jednak na tyle sfrustrowany, że chciał walczyć we wcześniej wyznaczonym terminie z kimkolwiek.

Na wszelki wypadek, organizacja poprosiła Attile Vegh, aby ten był w stanie gotowości. Chęć na wskoczenie w miejsce Ortiza, wyraził nawet King Mo, co z pewnością przyniosłoby olbrzymie zainteresowanie, być może nawet większe niż w przypadku Tito.

Komentarze

 • W. Mrozowski

  To zdjęcie jest złośliwe 🙂

 • Loku

  Ta kontuzja Ortiza jedynie uratowała Bellatora przed porażką jaką byłoby to PPV… Liczę na to, że potwierdzą walkę Rampaga z King Mo. Byłaby to ciekawa walka

 • zenek

  Moim zdaniem Alvarez vs Chandler to na main event w UFC nawet by sie te zestawienie nadało.
  King Mo z Rampage tez ladnie moim zdaniem sprzedałoby sie i porażki z ppv jak 2 organizacja swiata nie miałoby:)

 • Loku

  @zenek
  Ja mam duże wątpliwości co do sukcesu PPV Bellatora głównie z powodu ceny. Nie sądzę by ta rozpiska w rzeczywistości warta była tych 50$.

 • Pako

  Zdjęcie jest zajefajne :D. IMO 50 dolców to za dużo jak na pierwsze PPV,ale dobra decyzja że pójdzie za free bynajmniej dla fanów Smile co do kontuzji Ortiza to może i by lepiej,bo również lepiej by wyglądało zestawienie z King Mo

 • rudy

  Ale patrzcie jakie podejście – odwołują od razu PPV. KSW by powiedziało aaaaa taaaam walk i tak będzie dużo w sumie to mogłoby jej nie być a PPV jak było tak będzie, czemu miałoby nie być. 😐

  No jak już walka wieczoru została zamieniona i PPV odwołane to Kinga raczej nie potwierdzą…

 • EL doopa

  zdjęcie jak by kupę robił 😀