UFC 165: Jones vs. Gustafsson od zaplecza

autor:
02 Październik 2013

UFC po raz kolejny zabiera nas na zaplecze swojej gali, tym razem tej z numerem 165 w kanadyjskim Toronto.

Komentarze

 • rudy

  Takie materiały chciałoby się widzieć u nas. Może organizacja też mogłaby potworzyć coś pomiędzy galami. Różne filmy, wywiady, coś więcej z treningów, coś o samych zawodnikach…. Tyle ckliwych historii na pewno kryje się za każdą postacią 🙂

 • metaraon

  Są takie materiały nt KSW 24

 • rudy

  Są ale starsznie mało. A jak już KSW tworzy bohaterów narodowych to mogłoby zaspokoić ciekawość i więcej tego tworzyć. Raz w tygodniu jakby wrzucali pełnometrażowy materiał między galami to by było fajnie. I nawet takie materiały jak KSW pracuje od kuchni. Ja bym chciał wiedzieć kto dokładnie co robi, kto za co odpowiada, jak się coś załatwia, skąd pomysły na oprawę, muzykę, jakie konflikty ich trawią najczęściej, czy to na wariackich papierach jest czy nie 🙂 Nie, że od razu reality show ale tak mnie czasem kusi żeby zajrzeć za kulisy.

  Dlatego starsznie lubie zawsze oglądać videoblogi mmanews.pl bo są takie …nieoficjalne. Dużo luzu, zwykłe sytuacje pokazują, głupie żarty i ogólnie tą atmosferę nie widowiskową.Właśnie coś jak te vblogi lubie najbardziej.