UFC Fight Night 30: bonusy przyznane

autor:
27 Październik 2013
UFC Fight Night 30: bonusy przyznane

Tuż po zakończeniu gali UFC Fight Night 30 w angielskim Manchesterze, Dana White przyznał premie finansowe czterem zawodnikom. Dodatkowe $50,000 zasili konta autorów najlepszego nokautu, poddania oraz walki tego eventu. Laureaci raczej bez niespodzianek…

machidako
Machida nokautuje Munoza

Najefektowniejszym nokautem ogłoszono wysokie kopnięcie, jakim Lyoto Machida w pierwszej rundzie posłał na deski swojego przyjaciela Marka Munoza. Takim efektownym zakończeniem Brazylijczyk zadebiutował w kategorii średniej.

Lepszego debiutu w UFC nie mógł sobie wyobrazić Nicholas Musoke. Szwed nie dosyć, że pokonał weterana organizacji, Alessio Sakarę, to uczynił to balachą już w trzeciej minucie tego pojedynku. Wszystko wskazuje na to, że „Nico” przyczyni się do zwolnienia Sakary, bowiem była yo jego czwarta przegrana z rzędu.

Na koniec bonusy dla zawodników, którzy w Manchesterze wspólnie dali najlepsze widowisko. Niepokonany uczestnik TUF 17 Luke Barnatt, w dużej mierze dzięki swoim warunkom fizycznym dominował przez większą część walki Andrew Craiga, ostatecznie poddając go w drugiej odsłonie duszeniem zza pleców. Podpowiadający w narożniku Chael Sonnen, mógł być dumny.

Komentarze

  • Pako

    gala była średnia,a nawet jeszcze słabiej niestety,jedyne fajne KO na Munoz'ie Laughing

  • EL doopa

    dobrze ze sędzia tak szybko doelciał o chroniła zwodnika bo by go dobił niepotzrebnie