Wanderlei Silva chce organizacji TUF: Brazil vs. USA

autor:
24 Październik 2013
Wanderlei Silva chce organizacji TUF: Brazil vs. USA

Wanderlei Silva

Kilka dni temu Dana White poinformował o organizacji trzeciej edycji brazylijskiego The Ultimate Fighter. Tym razem, do roli trenerów wyznaczył zawodników, którzy od pewnego czasu prowadzą ze sobą małą wojnę na słowa, czyli Wanderleia Silvę i specjalizującego się w tego typu zagrywkach Chaela Sonnena.

Kilka godzin temu „Wand” za pośrednictwem facebooka poinformował fanów, że stara się wpłynąć na włodarzy UFC, by ci zmienili formułę tego sezonu na rywalizację zawodników z Brazylii i Stanów Zjednoczonych.

„To już pewne, będę reprezentował nasz kraj i zapłacę mu za wszystko co o nas mówił. Zapytałem Danę czy może zorganizować rywalizację Brazylia kontra USA. On wybierze swoich zawodników, jego zdaniem najlepszych w Stanach, a ja wybiorę najlepszych z Brazylii. Zapytajmy o to szefa, wysyłając mu wiadomość z prośbą na twitterze.”

Patrząc na to ile niewybrednych słów powiedział Sonnen o Brazylii i jej mieszkańcach, można by się zastanawiać „kto będzie chciał być w jego drużynie?”. Sam pomysł brazylijsko-amerykańskiej rywalizacji wydaje się być bardzo ciekawy.

Co na to przebywający obecnie w Niemczech Dana White, nie wiadomo. Czasu na jakąkolwiek reorganizację tego programu też zostało nie wiele, bowiem na 11. listopada ogłoszono nabór chętnych do udziału zawodników. Do Rio de Janeiro zaproszono zawodników z aż trzech kategorii wagowych – średniej, półciężkiej i ciężkiej.

Komentarze

  • Pako

    No to by było jeszcze lepsze rozwiązanie 🙂

  • gonzo

    Znając życie, to pewnie w przypadku chłopaków ze stanów zaraz znajdą się tacy, którzy będą się rozklejać i płakać, że daleko od domu etc. Jak nie walczą u siebie to też takimi kozakami nie są zauważyłem.

  • Cain

    eeee brazylia kontra stany to nieciekawy patent. po co takie podziały robić narodowo niech nie walczzą tylko tak jak teraz ich zestawiają jest ok