Wyniki 4. Amatorskiego Pucharu KSW

autor:
24 Październik 2013
2
Wyniki 4. Amatorskiego Pucharu KSW

puchar ksw

W miniony weekend na warszawskim Bemowie odbyła się czwarta edycja Amatorskiego Pucharu KSW. Na listach startowych znalazło się ponad dwustu zawodników, a całą imprezę oglądała licznie zgromadzona publiczność. Poniżej przedstawiamy listę triumfatorów poszczególnych kategorii.

Juniorzy (formuła ograniczona):

-62 kg
1. Adam Soldaev ACT – Aquilla Competition Team
2. Michał Szpot Spartakus Team Zakopane
3. Robert Ptasińki Mma Biała Podlaska Okniński Team

-67 kg
1. Armen Stepanyan ACT – Aquilla Competition Team
2. Kemran Borchashvili Gladio Lublin
3. Maksymilian Bartoszewicki RioGrappling Ostrów Wlkp. Leonidas

-73 kg
1. Tomasz Matusewicz Rio Grappling Club Zielona Góra
2. kacper kowalski Gracie Barra Łódź
3. Hubert Najman Akademia Sportów Walki BORAN TEAM Gorzów Wlkp.

-80 kg
1. Kamil Duda GŁD Team Piła
2. Damian Pułanecki Gracie Barra Łódź
3. Patryk Ruta Berserkers Team Szczecin

Seniorzy (formuła ograniczona):

-62 kg
1. Arbi Borchashvili Gladio Lublin
2. Marcin Misiek Fighters Factory Oleśnica
3. Patryk Surdyn Okniński Łomża

-67 kg
1. Krzysztof Wysocki Okniński Łomża
2. Gevorg Vardanyan Marky Mark Piotrków Tryb.
3. Maciej Orzech Nokaut Ostrów Mazowiecka

-73 kg
1. Lamberd Akhiadov Hunter MMA Warszawa
2. Jakub Martys Akademia Holistyczna Skarżysko-Kamienna
3. Rami Hamdan Spartakus Rzeszów

-80 kg
1. Patryk Lewandowski Fighting Division/Criminal 13 Gym Bydgoszcz
2. Dawid Mikosik Fighters Factory Oleśnica
3. Cezary Nowikow Radomski Klub Taekwon-do

-87 kg
1. Marek Woroncow Ronin Gold Team Koszalin
2. Mateusz Symoczko Ronin Gold Team Koszalin
3. Jan Pietrzyk Gwardia Warszawa

-96 kg
1. Rafal Jowsa TS Kampsportsenter- Norway
2. Jacek Adamczyk Baltic Fighters Gdańsk
3. Piotr Szczodrowski Gracie Barra Łódź

+96 kg
1. Alan Jachimowski KS Sako Gdańsk
2. Filip Toe Gwardia Warszawa
3. ŁUKASZ BOROWSKI Boi Team Wrocław

Seniorzy (full contact):

-62 kg
1. Łukasz Stolarski Lutadores Nysa
2. Sebastian Przybysz Power Pit Gym/Fight Pit Gdańsk
3. Michał Piszczek Radomski Klub Taekwon-do

-67 kg
1. Albert Ciesielski PJ Promotion Group
2. Marcin Bartosiński GŁD Team Piła
3. Kamil Forysiak Berserkers Team Łódź

-73 kg
1. Michał Krajewski Gracie Barra Łódź
2. sylwester zieliński
3. Cezary Glapski Gracie Barra Łódź

-80 kg
1. Daniel Rajca Fighting Division/Criminal 13 Gym Bydgoszcz
2. Emil Różewski Ziomek Team
3. Patryk Paduch Boi Team Wrocław

-87 kg
1. Artur Perczyński Vera Fight Club
2. Łukasz Witos Spartakus Team Zakopane
3. Kamil Zieliński GŁD Team Piła

-96 kg
1. Sławomir Tomczak KS Sako Gdańsk
2. Damian Zachłowski MMA Spirit Frankfurt

+96 kg
1. Michał Bławdziewicz
2. Paweł Szczygieł Fight Team MMA Brodnica
3. Adam Wisniewski BERSERKERS TEAM STARGARD

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Kartel_Typer Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kartel_
Gość
Kartel_

Może Emil Różewski, on ma straszne parcie na wielkie federacje, ale chyba jego pewnośc siebie odstrasza nietylko KSW 😉

Typer
Gość
Typer

noo ciekawe ciekaweczy jakiś zawodnik sie wybije do ksw…oby nie taki drugi walusiek