Alvarez vs. Chandler 3 z szansą na PPV

03 Listopad 2013
Alvarez vs. Chandler 3 z szansą na PPV


Jeżeli Bjorn Rebney nie lubi Eddiego Alvareza, to skrzętnie to ukrywa. Na dzisiejszej konferencji prasowej po gali Bellator 106, dyrektor generalny zapowiedział, że jeżeli pojawi się szansa, wykorzysta ją aby zorganizować trzecią walkę z Chandlerem. Z tym jednak wyjątkiem, iż chciałby, aby tym razem odbyła się w odkładanym PPV.

Zrobiłbym to raz jeszcze. Zrobiłbym to w mgnieniu oka. Pierwsze i co najważniejsze, Mike i Ed muszą wyzdrowieć i mieć trochę czasu na regenerację, ponieważ to jest ta sytuacja, gdzie stawiasz na szali ciało i umysł. Jak już tylko wyzdrowieją, zrobiłbym to w mgnieniu oka. To co widziałem dzisiaj, było niesamowite.

Pierwsze spotkanie obu fighterów była wojną na 4 rundy, jednak dzisiaj gra zaszła jeszcze dalej, bo aż do piątej. To jeden z tych pojedynków, gdzie tempo i emocje rosną wraz z upływem czasu, czego nie ukrywał także Bjorn Rebney:

To były dwie najlepsze walki jakie kiedykolwiek widziałem. W głowie miałem więc myśl „Oh, kto teraz zmierzy się z Edem?” Zrobiłbym to ponownie jak tylko będziemy mogli. PPV jest tu możliwe.

Komentarze

  • Pako

    No i takie coś w PPV to może i przejdzie,bo takie zestawienie jest na rangę walki wieczoru w UFC.

  • Typer

    no będzie to godne PPV byle by nie pojechali z ceną ale generalnie spoko.