Bartłomiej Bartnicki vs. Sandor Kiss na MMA Fighters Club w Inowrocławiu

03 Listopad 2013
2
Bartłomiej Bartnicki vs. Sandor Kiss na MMA Fighters Club w Inowrocławiu


Debiutująca organizacja MMA Fighters Club, już od samego początku nie była w stanie uciec od typowej bolączki organizatorów gal, czyli kontuzji zawodników. Gdy z powodu urazu, swój udział musiał wycofać Adam Wiśniewski (1-0), swoją gotowość na Bartłomieja Bartnickiego (0-0) potwierdził rywal z Węgier – Sandor Kiss (1-1).

O węgierskim przeciwniku nie wiadomo zbyt wiele, poza tym, że jego dwa dotychczasowe pojedynki nie doszły do końca regulaminowego czasu i miały miejsce na tej samej gali. Co więcej, oba odbyły się aż 4 lata temu i w międzyczasie Sandor imał się różnych eventów MMA, lecz nie były to gale zawodowe.

Bartnicki to dwukrotny Olimpijczyk w zapasach, który po długich przygotowaniach do debiutu, zapragnął udowodnić, że jest w stanie dołączyć do grona najgroźniejszych ciężkich w Polsce. 32-letniego Bydgoszczanina czeka jednak długa przeprawa ale najpierw musi dobrze zaprezentować się w swoim debiucie w klatce.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
TyperPako Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Typer
Gość
Typer
Offline

każdy kiedyś gdzieś musi zadebiutować ale zestawienie olimpijczyka zapaśnika z piłkarzem od początku było nie w moim guście. no już teraz ten toniby lepiej brzmi no trudno ze nie zawodowy ale przynajmniej przeciwnik nie frikowy

Pako
Gość
Pako
Offline

Walka warta uwagi ze względu na zapaśnika olimpijskiego 🙂