Bjorn Rebney zawiedziony zwycięstwem Alvareza?

03 Listopad 2013
Bjorn Rebney zawiedziony zwycięstwem Alvareza?


foto: mmafighting.com

Niestety nie dla wszystkich Bellator 106, był pełen pozytywnych wrażeń, jakie zaserwowali uczestnicy gali w Long Beach (Kalifornia). Koniec końców, najwięcej emocji zaserwował pięciorundowy rewanż Eddiego Alvareza z Michaelem Chandlerem. Zobaczcie reakcję Bjorna Rebney’a, który zamiast nałożyć pas nowemu mistrzowi, jednoznacznie dał znać co o tym sądzi.

Swoje trzy grosze wtrącił oczywiście Dana White, który zdecydowanie nie należy do fanów Bjorna, który wg niego, pogrywa sobie kosztem fighterów, m. in. właśnie z Eddiem Alvarezem:

Słyszałem, że Djork ups Bjork, otrzymał dziś wieczorem wielki i tłusty talerz pełen karmy 🙂 Gratulacje dla Eddiego!!

Minął dokładnie rok, od kiedy Eddie Alvarez ostatni raz walczył dla Bellatora i w ogóle w MMA. Próba renegocjacji kontraktu i następnie przejścia do UFC, zakończyła się dla niego głośnym procesem z obecnym pracodawcą. W konsekwencji obie strony poszły na ugodę ale możemy jedynie domyślać się czy nieprzychylna reakcja głównodowodzącego organizacją, była podyktowana emocjonalnym podejściem do wydarzeń z przeszłości, czy też po prostu nie zgadzał się z niejednogłośną decyzją sędziów.

Komentarze

  • Pako

    No bo spodziewał się zwycięstwa Chandlera,no niestety to jest MMA tam nie ma lipy 🙂 i bardzo dobrze że Dana mu pojechał.