Bob Sapp jednak nie wystąpi w sobotę w Inowrocławiu

autor:
06 Listopad 2013
Bob Sapp jednak nie wystąpi w sobotę w Inowrocławiu

sapp

Z karty walk MMA Fighters Club 1 zdjęta została dotychczasowa walka wieczoru, w której Marcin Świtalski (0-1), miał zmierzyć się z dobrze znanym Bobem Sappem (11-18). Jak się okazuje, przegrywający ostatnimi czasy hurtowo swoje walki Amerykanin doznał kontuzji. Ostatecznie 40-latek pojawi się na gali w roli gościa specjalnego.

Poniżej oświadczenie organizatorów.

Niestety dotarła do nas smutna wiadomość. Bob Sapp nie zawalczy na Gali MMA Fighters Club. Amerykanin doznał kontuzji łydki podczas przygotowań do walki. Słynna „Bestia” nie chce jednak zawieść polskich fanów i przybędzie do Polski pomimo kontuzji i pojawi się w Inowrocławiu. Będziecie mogli spotkać się z nim i innymi zawodnikami w piątek o godzinie 18 w Galerii Solnej na ceremonii ważenia połączonej z konferencją prasową na której Bob Sapp wyjaśni osobiście dlaczego nie zawalczy na gali. Nie zapominajmy jednak o reprezentancie Polski, Marcinie Świtalskim który również bardzo ciężko trenował do tej walki. Obecnie trwają poszukiwania rywala dla Marcina. Do walki Świtalski-Sapp dojedzie w innym terminie na kolejnej edycji gali MMA Fighters Club. Wszystkich którzy czują się zawiedzeni, serdecznie przepraszamy i zapewniamy, że mimo wszystko nie zabraknie ciekawych walk na wysokim poziomie. Wkrótce opublikujemy wideo przesłane przez Boba, na którym wyjaśnia dlaczego jest niezdolny do walki..

Komentarze

 • W. Mrozowski

  Żeby doznać kontuzji, trzeba najpierw trenować 🙂 A na poważnie, co za wtopa. Ryzyko freak fightów to zawsze ryzyko, że dojdzie do „freakowej” sytuacji. Ciekawe jak to wpłynie na debiut organizacji?

 • Cain

  Ale kto powiedział że nabawił się kontuzj pod czas ciężkich terningów?? nic takiego nie mówią. może po prostu uszkodził przewód pokarmowy zbyt dużym kęsem hamburgera 😀

 • Pako

  hahaha 😀 Sapp i trening Smile co do organizacji to może tak samo szybko upaść jak i powstała.

 • zenek

  Co wy pierdolicie że nie trenuje Pako nie chce obrażać ale z treningiem to ty pewnie nic wspolnego nie masz bo Sapp wazy 140 kg i zeby taka mase utrzymać na 100% cos cwiczy na silowni i do tego odpowiednia strzala w dupsko idzie .Kontuzje lydki mogl dostac np jak robil wspiecia na palcach czy podczas codziennych sytuacji ktore czlowiek musi wykonywac.

 • Pako

  I znowu panie Zenek zaczynasz,niektorzy ludzie są po prostu oporni na wiedzę 🙂

 • Typer

  racja. frik fajt to frik wieści na dzień przed galą

 • fan

  porażka w plecy