Bob Sapp tak jakby tłumaczy kontuzję, która wykluczyła go z MMA Fighters Club 1

08 Listopad 2013
Bob Sapp tak jakby tłumaczy kontuzję, która wykluczyła go z MMA Fighters Club 1


Niełatwego debiutu doczekała się nowa organizacja MMA Fighters Club z Inowrocławia, która jutro przejdzie pierwszy, poważny test. Solidnie przygotowana rozpiska, powiększona o „sprawdzonego” Boba Sappa, który z miejsca zwrócił uwagę mediów i sponsorów. Amerykanin jednak ostatecznie wycofał się z powodu kontuzji a poniżej znajdziecie niejasne okoliczności jej powstania, bo w zasadzie niczego specjalnego się nie dowiedzieliśmy.


Dla nieanglojęzycznej części czytelników tłumaczymy. Bob wyjaśnił, że nabawił się urazu podczas ciężkich treningów przed jego sobotnim pojedynkiem z wymagającym rywalem i dlatego był zmuszony wycofać swój udział. Obiecuje, że „Bestia” pojawi się na kolejnej edycji MMA FC w marcu a tymczasem musi obłożyć kostkę lodem. Chyba nie zaryzykowalibyśmy drugiej wpadki na miejscu organizatorów.

Komentarze

 • Cain

  ooooo czizaaaaas nie „fajt klab” tylko „mma fajters klab” zlotko! tak nie wiesz nawet jak nazywa sie organizacja dla któej nie zawalczysz z powodu lodu na kostce!!!!!!!!

 • champ1

  ale nie umieszczajcie takiego gówna! on nie zasługuje nawet żeby do nas, fanów mówić. organizator powinien pakerka wyturlać z tej kanjpy i pogonić do domu

 • rudy

  Ten „zawodnik” „fajt club’u” śmiech trenował chyba u Hardkorowego Koksa

 • Pako

  Ehh szkoda tu już cokolwiek na niego pisać 🙂

 • Typer

  racja, no coment