Chmielewski, Szuliński i Bajor z kompletem zwycięstw na PRO FC 51: Baltic Challenge

12 Listopad 2013
Chmielewski, Szuliński i Bajor z kompletem zwycięstw na PRO FC 51: Baltic Challenge


Przed chwilą zakończyła się ostatnia walka trzeciego z Polaków, przewidzianych na rozpisce PRO FC 51 w Kalingradzie. W związku z tym wydarzeniem, mamy dla Was trzy dobre wiadomości. Wszyscy Polacy wrócą jutro w dobrych nastrojach i być może na niezłym kacu, bo jest co świętować.

Turniejowy mistrz KSW – Antoni Chmielewski (25-10), poddał w pierwszej rundzie Anatoly’ego Safronova (17-20). Zwycięstwo przyszło już w pierwszej rundzie, gdy Polak wszedł za plecy swojego oponenta, skąd udało mu się wyciągnąć duszenie kończące pojedynek.

Reprezentujący Arrachion Olsztyn – Michał Szuliński (9-3-1), był co prawda jedynym spośród trójki, który wygrał po regulaminowym czasie, jednak wstydu nie przyniósł i wyjedzie z Rosji z jednogłośnym zwycięstwem nad Renatem Lyatifovem (25-14). Po pierwszej rundzie na przetarcie, Michał nadgonił w rundzie drugiej i trzeciej, przez moment będąc bliskim poddania ukraińskiego fightera.

Ostatni z naszych rodaków nie miał tak łatwej pierwszej rundy, bowiem Chaban Ka (6-3-1) skutecznie obalił i zastosował uderzenia typu ground & pound. Jego plan na walkę najwyraźniej nie przewidział słabego cardio, bowiem reprezentujący MMA Rzeszów – Szymon Bajor (13-3) miał zdecydowanie dominującą drugą i trzecią rundę, konsekwentnie realizując swój plan i nokautując zmęczonego Francuza pod koniec trzeciej rundy.

Komentarze

  • Pako

    Widzę że Chmielewskiego rywal to z wyższej półki był,bo jego rekord jest imponujący,więcej przegranych niż wygranych.Ale póki co można pogratulować polakom wygranych.

  • Eksporter Zla

    Pako, jaki był taki był, ale Chmielu przynajmniej nie walczy tak jak na KSW swego czasu, czyli lay and pray…

  • Pinkman

    Ja ogólnie dodam, że Chmielu przynajmniej coś robi i walczy za granicami kraju a inni poza KSW nigdzie 😉