„Ciężkie treningi zawsze wychodzą później w walce.” – Daniel Skibiński po cennym zwycięstwie na PLMMA 24

16 Listopad 2013
„Ciężkie treningi zawsze wychodzą później w walce.” – Daniel Skibiński po cennym zwycięstwie na PLMMA 24


Dobra walka nie byłaby pełna, gdyby nie dobry wywiad przeprowadzony kilkanaście minut po zwycięstwie. Dla Daniela Skibińskiego (2-1) jeszcze długo może nie pojawić się większa wygrana niż ta na PLMMA 24, gdy na początku kariery mocno zdominował starszego i bardziej doświadczonego Mariusza Radziszewskiego (10-12-2). Tak więc, przebieg walki, treningi oraz nowa droga po wygraniu drugiej serii MMASTER to wszystko co możecie usłyszeć z poniższego wywiadu.

Komentarze

 • Pako

  walka była świetna,no nic trenować dalej zbierać doświadczenie i nowy mistrzunio nam już rośnie.

 • Kartel_

  Po walce na MMAmaster, gdzieś kiedyś komuś, powiedziałem, ze po Borysie i Gamerze, bedzie najjaśniejszą gwiazdą Ankosu 😉

 • Pako

  Gamer nie ma takiej stójki jak Skiba, a Daniel nie ma jeszcze takich obaleń jak Gamrot i Mańkowski,ale dopiero co zaczął więc wszystko przed nim,pod okiem takiego trenera jak Kościelski daleko zajedzie.

 • rudy

  Obity solidnie ale porządnie wygrał. Słyszałem, ze była niezła zadyma słowna (na szczęście) pomiędzy klubami na zapleczu. Ale chłopcy sobie wszystko wyjaśnili. Przecież Daniel pojechał naprawdę nader profesjonalnie więc nie można mieć do niego zastrzeżeń.