Fotogaleria z treningu Kamila Walusia i Piotra Strusa przed KSW 25

22 Listopad 2013
Fotogaleria z treningu Kamila Walusia i Piotra Strusa przed KSW 25

foto: konfrontacja.com

foto: konfrontacja.com


Na facebooku Konfrontacji pojawiły się dwie fotogalerie, warte uwagi fanów Piotra Strusa i Kamila Walusia. Obaj staną przed prawdopodobnie najtrudniejszym egzaminem w swojej karierze: Strus z Mattem Horwichem, Waluś z Oli Thompsonem. Poniżej dwa „sety” z treningu Polaków, po kilkadziesiąt zdjęć każdy.

Komentarze

 • adamus

  Waluś jest jednym z tych którzy wyznajom tą zasadę ale zatrzymują się na pierwszym jej etapie – najpierw masa potem siła 😀 sorry Waluś ale sylwetka i „skład” ciała u fightera to podstawa

 • tomox

  Waluś to albo jakiś fizjologiczny fenomen albo po prostu nie trzyma się diety, no bo przecież widać że trenuje i nie leży, a żadnych tego efektów nie widać, śmieszą mnie też te komentarze próbujących go obronić osób, że niby Fedor też miał brzuszek, no dobra, ale bez przesady, sylwetkę Fedora określił bym jako „najsilniejszy chłop we wsi i okolicach” , a Walusia jako zwykłego karka z beemki…

 • Pako

  Tomox to Fenomen 🙂 ale i tak go lubie.

 • champ1

  hahaha no fenomen fenomen z niego. zastanawia mnie tylko co będzie robił w życiu jak już jego przygoda w ksw się skończy. w sumie to nic prywatnie o nim nie wiem.

 • Magda S.

  Fajne zdjęcia, ale kiedyś u Was była taka seria fotek z treningu Nastuli. To były mega zdjęcia 🙂 Szkoda, ze takich profesjonalnych każdemu zawodnikowi się nie robi.