I ty możesz mieć wpływ na najnowszą edycję gry UFC

05 Listopad 2013
I ty możesz mieć wpływ na najnowszą edycję gry UFC


Obyło się bez większego zaskoczenia w przypadku, kto powinien być jedną z twarzy najnowszej edycji gry UFC, tworzonej na PS4 przez legendarne EA Sports. Nie od dziś wiadomo, że Jon Jones jest jedną z czołowych postaci dla ZUFFY. Trwają jednak poszukiwania dla jego towarzysza i tu niespodzianka – to Wy decydujecie kto będzie obok „Bonesa”. Wystarczy, że wejdziecie na oficjalną stronę ufc.com i zagłosujecie.

Będzie to pierwsza edycja gry z oktagonem w roli głównej, tworzona przez największą „stajnię” Electronic Arts, uznanych za nr 1 w temacie gier sportowych. Wszystko to oczywiście przy akompaniamencie zbliżającej się wielkiej premiery czwartej generacji konsoli Playstation 4. Polaków jeszcze na liście typowanych fighterów nie ma ale i tak jest całkiem zacnie. Do dzieła!

Komentarze

 • rudy

  Jestem za tym żeby dołączyli Hallmana 🙂 czy oni zdają sobie sprawę jaki u nas jest rynek na gry? U nas się do szkoły nie chodziło tylko grało 🙂

 • champ1

  co więcej nic się od czasów zamierzchłych nie zmieniło. przecież dalej się gra zamiast chodzić do szkoły 🙂 tylko teraz trzeba robić takie hipsterskie gry. muszą dać zawodnikom wielkie okulary i swetry żeby „młodzież” się zainteresowała

 • Oczekk

  Moja ulubiona gra wideo. Szkoda, że w ten tytuł nie pogram na PS3..

 • silva2201

  oczekk jest szansa ze ta gra również wyjdzie na ps3(tak jak np call of duty ghost).ale z drugiej strony nie wiem czy to akurat dobrze ze grę wydaje EA.