Janiszewski, Wójcik, Fabiński i Brandys powalczą na PLMMA 26

autor:
20 Listopad 2013
2
Janiszewski, Wójcik, Fabiński i Brandys powalczą na PLMMA 26

Tomasz Janiszewski

Tomasz Janiszewski


Kolejne dwie ciekawe walki zostały dodane do rozpiski Profesjonalnej Ligi MMA 26 w Legionowie. 28. grudnia na gali organizowanej przez Mirosława Oknińskiego zobaczymy pojedynek półciężkich, Tomasza Janiszewskiego (3-2) z Marcinem Wójcikiem (2-4) oraz w dywizji średniej Bartosza Fabińskiego (5-1) z Pawłem Brandysem (2-1).

W kwietniu, Janiszewski udanie powrócił do startów w MMA po ponad czteroletniej przerwie. Na gali Fighters Arena 7 w Sieradzu nie miał większego problemu z poddaniem w pierwszej rundzie debiutującego Grzegorza Zapalskiego.

Tym razem przeciwnikiem Warszawiaka będzie Marcin Wójcik, który podobnie jak „The Granite” powrócił w tym roku po dłuższej nieobecności na ringach czy w klatkach. Najpierw udało mu się zastopować Artura Mroczka, a miesiąc temu uległ nieznacznie na punkty Michałowi Gutowskiemu. Obie te walki odbywały się przy okazji gal PLMMA.

Bartek Fabiński, podczas swojego jedynego występu w 2013, odbił sobie ubiegłoroczne niepowodzenie w walce z Marcinem Bandlem. Na gali Battle of Champions 1 w Zamościu podopieczny Roberta Jocza, już w pierwszej odsłonie walki rozprawił się z Adamem Kowalskim.

Brandys przygodę z zawodowym MMA rozpoczął w marcu i regularnie co trzy miesiące wychodził do walki. W debiucie zwyciężył jednogłośnie na punkty Macieja Kriwienoka, następnie został poddany przez Livio Victoriano na gali organizowanej przez Marcina Najmana, a we wrześniu odklepał balachą Szymona Piątkowskiego. Podobnie jak i poprzednio, tak i tym razem – trzy miesiące od ostatniej potyczki, przyjdzie mu się zmierzyć z chyba najbardziej wymagającym rywalem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Drwaluchamp1 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Drwalu
Gość
Drwalu
Offline

byłoby suer ale nie rozumiem tych ciągot do józka. o żesz już moglibyście sobie tą medialną panienkę odpuścić

champ1
Gość
champ1
Offline

no jak po grudzie idzie im kompletowanie ekipy. ale raczej będzie ciekawa gala. albo inaczej, cud, że jeszcze się nie zlikwidowali, przez ten polski rynek mma