Jon Jones chce super fightu z Cainem Velasquezem w 2014

26 Listopad 2013
Jon Jones chce super fightu z Cainem Velasquezem w 2014

foto: atlantablackstar.com

foto: atlantablackstar.com


Niedawno Jon Jones zapowiedział – ku zdziwieniu Dany White – że planuje przejść na wcześniejszą emeryturę, czyli mniej więcej w wieku 35 lat. Jeszcze wcześniej, wspominał o możliwości wskoczenia kategorię wagową wyżej, w sytuacji gdy całkowicie „wyczyści” półciężką z najmocniejszych pretendentów. Pojawiła się również wersja trzecia, zyli super fightu z Cainem Velasquezem i to już w 2014 roku.

Naprawdę sporo myślałem o mnie i Cainie Velasquezie naprzeciw siebie. Uważam, że to byłoby coś wspaniałego dla sportu, bardzo rozrywkowa walka. Cain jest zdecydowanie najtwardszym spośród fighterów w swojej dywizji i nie jest aż tak wielki, dlatego uważam, że walka byłaby świetna. Nie zdziwcie się, jeżeli dojdzie do niej wcześniej czy później.

Jesteśmy za „wcześniej”. Najpierw Jonesa czeka przeprawa z Gloverem Teixerą a później ewentualny rewanż z Alexandrem Gustafssonem, która jak pamiętamy, nie była dla niego łatwą przeprawą.

Komentarze

 • nitro

  I dobrze Jones, jak chcesz pokazac jaja, to zawsze celuj w największego kozaka;) Najwyżej dostaniesz wpie****;)

 • Typer

  hahah racja, no i fakt byłoby mega zestawienie

 • Dudek

  ale to byłoby zestawienie 😀 całym sercem za Cainem byłbym !

 • Oczekk

  Takie zestawienie mogło by być naprawdę ciekawe, jednak lepiej nie myśleć o tym na chwilę obecną. Jon Jones już zapowiadał dawno, że chciałby spróbować sił w ciężkiej, a potem sprawa ucichła. Podobnie było zresztą też z Andersonem Silvą.

 • nitro

  Pewnie im ktoś wybił to z głowy, tam nie ma dominacji takiej…. Jeden dobry strzał i koniec;) Leżysz i kwiczysz jak Ali;)

 • tomox

  po pierwsze do takiej walki nie dojdzie bo wcześniej Jones przegra (lub znowu wygra na papierze) albo z Teixterą albo Gustafssonem, po drugie moim zdaniem zestawienie wcale nie takie „wow” (pomijając fakt że każda propozycja superfightu pomiędzy mistrzami na pierwszą myśl wydaje się „epicka”) bo widzę tu Caina jako zdecydowanego faworyta

 • Pako

  Chłopaki zapomnieliscie o Cormierze. On też bedzie chciał Jonesa w Lhw więc do takiego starcia jeszcze daleko.

 • Blade

  Najpierw Gustafsson ! Jak pewnei wygra to moze byc Cain

 • EL doopa

  takie to jest chcem ale nie mogem.