Karolina Kowalkiewicz chce rewanżu z Joanną Jędrzejczyk

11 Listopad 2013
5
Karolina Kowalkiewicz chce rewanżu z Joanną Jędrzejczyk


foto:konfrontacja.com

Pierwszy pojedynek obie zawodniczki stoczyły w marcu poprzedniego roku. Amatorskie starcie na ALMMA pokazało, że tego dnia lepsza była Joanna Jędrzejczyk (4-0). Mistrzyni KSW – Karolina Kowalkiewicz (4-0), nie powiedziała jednak ostatniego słowa i rzuciła olsztyniance wyzwanie.

Chcę tej walki!

Taka oto wiadomość pojawiła się niedawno na facebooku Karoliny. Obie Panie cały czas pozostają niezwykle aktywne, choć Joanna bardziej skupia się ostatnio na pojedynkach kickbokserskich. Co ciekawe, chwilę wcześniej Olsztynianka wkleiła na facebooku ten sam artykuł odnośnie rewanżu z dopiskiem:

No jak byłoby tym razem?

W międzyczasie od pierwszego spotkania, reprezentantka Gracie Barra Łódź pokonała sparringpartnerkę od Jędrzejczyk – Paulinę Bońkowską (3-2). Historia tworzy się więc sama. KSW make it happen!

UPDATE: Wspomniane video z pierwszej walki.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Oczekk
Gość
Oczekk

Dziwne posunięcie Kowalkiewicz, przecież jak przegra, to Aśka jej całą sławę zabierze, a przegra z nią na 75%.

rudy
Gość
rudy

Jeszcze bym ją widział z ta laską, która walczyła Lena w Inowrocławiu. Zresztą Karolina tam była i widać było, że ją nosiło przy tej walce…

Cain
Gość
Cain

no to już jest coś narzeczyjka obie tak czujnie coś na fejsa wrzucają. boze bez fejsa teraz nie ma życia 🙂 no dobrze dobrze niech KSW robi dobry pojedynek. jak poszkodowali ją nie dając bonusu za walke wieczoru to niech teraz dają jej asieńkę

Pako
Gość
Pako

Wiem że Ksw jest zainteresowane Jędrzejczyk,więc jest to możliwe jeszcze jakby Karolina by przycisneła trochę wlodarzy Ksw to by było do sięgnięcia po taki pojedynek jeszcze szybciej.Ale jak już dojdzie do tego starcia to stawiam na Karolinę,owszem Aśka ma lepszą stójkę ale Karolina jest wielopłaszczyznowa.

Dudek
Gość
Dudek

proszę, nie wiedziałem o tym pojedynku. Widać, że Karolina unikała stójki, co oczywiste. Jednak myślałem, że takie starcie było bardziej jednostronne. Ciekawe czy KSW będzie chciało swoją mistrzynie rzucić na takie wyzwanie jakim niewątpliwie byłaby Jędrzejczyk.
p.s. Derlacz dobrze zagrzewał do walki 😀