KSW 26 w marcu przyszłego roku w Warszawie

autor:
29 Listopad 2013
KSW 26 w marcu przyszłego roku w Warszawie

KSW 26

Wiadomo już, że pierwsza przyszłoroczna gala Konfrontacji Sztuk Walki odbędzie się 22. marca na warszawskim Torwarze. W dwóch pierwszych anonsowanych walkach zobaczymy… po raz trzeci Michała Materlę (19-4) w starciu z Jayem Silvą (9-8) oraz pojedynek piórkowych, Artura Sowińskiego (13-7-2NC) z Anzorem Azhievem (4-0-1NC). Znane są też nazwiska dwóch innych uczestników gali.

Obie walki mają swoją historię związaną z galą KSW 24 w Łodzi. Najpierw sędziowie w porozumieniu z lekarzami zmuszeni zostali do przerwania walki Sowiński vs. Azhiev, wskutek niefortunnego złamania nosa przez Ślązaka, a następnie Michał Materla dosyć nieoczekiwanie został znokautowany w drugiej rundzie przez Amerykanina. Pierwsze starcie tych zawodników zakończyło się wygraną reprezentanta Berserker’s Team Szczecin. Tym razem stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski.

Ponadto w Warszawie zobaczymy mistrza wagi ciężkiej federacji KSW Karola Bedorfa (10-2) oraz Marcina Różalskiego (4-2). Ich przeciwnicy nie są jeszcze znani.

Bilety na tę galę, będzie można nabywać za pośrednictwem serwisu ebilet.pl

Komentarze

 • Pako

  a już myślałem że zestawią Bedorfa z Różalem Smile Pudziao pewnie też wskoczy na rozpiskę.

 • Loku

  Pomyłka, bilety do nabycia od 2 grudnia ;P

 • adamus

  no i wreszcie bdzie to walka o pas. przynajmniej tu jaj nie robią

 • Drwalu

  Różala widzę odgrzewaja, i dobrze, dobrze się go ogląda a i zamieszaie potrafi robić to dobrze dla gali

 • Magda S.

  Jak Warszawa to na pewno będzie Pudzian. No tym bardziej, ze po ostatnim się puszy z dumy, ze tak honor „uratował” 🙂 To się w stolycy pokazać musi 😉

 • Typer

  pewnie że na stówe Pudzilla będzie, co to się dzieiję że jeszcze tego nie podają? 🙂

 • Modeep

  Ciekawym zestawieniem byłoby Materla vs Melvin Manhoef i Różalski vs Kamil Waluś. Materla mógłby tylko sobie pomarzyć o pasie a Różalski skończyłby dziamgotać jaki to z niego jest fighter.