Lil Nog wypada z walki z Gustafssonem

02 Listopad 2013
Lil Nog wypada z walki z Gustafssonem


Gdzie bracia Nogueira i Chael Sonnen, tam lecą wióry… a właściwie żarty. Mniejszy z braci Nogueira (Rogerio), po raz kolejny musiał wycofać się z pojedynku, przyprawiając matchmakerów UFC o ból głowy. Fakt ten zaboli tym bardziej, że ewentualna wygrana z Alexandrem Gustafssonem, mogłaby ustawić Brazylijczyka w kolejce po pas.

Dla Minotoro byłby to pierwszy występ od 13 miesięcznej przerwy, spowodowanej właśnie przez kolejne kontuzje. Do spotkania obu zawodników, miało dojść w O2 Arena w Londynie, w marcu. Stawka była wysoka również dla Gustafssona, ponieważ ma on gwarantowany rewanż z Jonem Jonesem, jeżeli tylko wygra kolejny pojedynek. Sytuację do kolejnego żartu z braci Nogueira, skrzętnie wykorzystał Chael Sonnen, pisząc na twitterze wiersz:

Lil Nog: jedyny człowiek, który ma więcej nieobecności niż Axl Rose.
Walczy mniej niż Ghandi.
Podpisuje swoje kontrakty atramentem sympatycznym.
Jest kontuzjowany częściej niż Johnny Knoxville. (Jackass)
Szkoda, że nie może dopisać do listy jego zawodów pozycji „unikającego walk” przy zwrocie podatkowym.
Może dos Santos może pożyczyć mu swoje serce (do walki), podczas gdy jego twarz jeszcze się goi.
On jest Carmen Sandiego w MMA. (bohaterka powieści detektywistycznych)
Zamiast kontraktu, Joe Silva faksuje mu raport z zaginięcia.
jest Halloween. Lil Nog przyszedł jako fighter ale nikogo nie nabrał i nie otrzymał w zamian słodyczy.

Wracając na ziemię. Charakter kontuzji Rogerio Nogueiry to prawdopodobnie coś związanego z plecami. Nie wiadomo jednak kiedy można spodziewać się jego powrotu do oktagonu.

Komentarze

 • nitro

  He he dobre, ale "nie śmiej się bratku z cudzego wypadku";) Ma szczęście, że Anderson i Jones go szybko załatwili, mogli go ubić przecież;)

 • Pako

  jak Lil Nog musi być zdenerwowany,tak blisko pasa i znowu kontuzja Smile

 • nitro

  A jemu trzeba pasa;) dość się już nachapał, walczył jak Gustafsoni był jeszcze dzieckiem;) Cheal bił się o pietruszke wtedy.

 • Pako

  no dobra dostanie pas i co znowu kontuzja? a chyba nikt nie chce takiej sytuacji jak z Cruzem.Szkoda chłopaków bo te kontuzje im przeszkadzają

 • nitro

  Mma to wybitnie kontuzyjny sport. Cheal jest taki do przodu a sam za pare lat zapłacze;) Zaowodowy sport to nie przedszkole.

 • rudy

  Chael ma to do siebie, że wszystko wykpi. Ale mnie i tak zaskakuje tym, że aż tak dobrze to potrafi robić :)Popatrzcie na to tak – inni będą walczyć do końca zdrowia a potem „nic”. Chael sobie powalczy a tymczasem wypracuje medialną przyszłość. Może nie będzie legendą mma ale będzie w tym sporcie/koło tego sportu do osiemdziesiątki

 • nitro

  No tak, ale troszkę to śmieszne jak facet od obijania się po pysku udaje filozofa;) np Materla w sprawie PO;)

 • W. Mrozowski

  Obowiązkiem każdego obywatela jest, aby uczestniczyć w życiu politycznym. Z drugiej strony jest to oczywiście bardzo ryzykowne dla osoby publicznej, która opowie się za którąś ze stron i najlepiej wypełnić obowiązek, jednocześnie zachowując swój wybór dla siebie. Z chęcią poczytam przykład, który przytoczyłeś. Jakiś link?

 • Pako

  to było w rozmowie Wojewódzkiego z Materlą Smile

 • rudy

  U Wojewódzkiego to akurat niczego poważnie się nie traktuje (chociaż zmienił taktykę i przynajmniej zaczął słuchać wreszcie odpowiedzi na swoje pytania więc wizyta Materli i Pudziana była przyjemna do słuchania). A Chael włąśnie nie jest tylk od obijania po pysku. Myślę, że on nie jest wybitnie inteligentny ale ma wybitną zdolność do przedsiębiorczości i w tzw. życiu dalej zajdzie niż nie jeden MISZCZ UFC 🙂 Mówcie co chcecie ale patrzcie na Pudziana – ten niby taki tępy osiłek, ta ozdoba ksw, taki medialny sprzedawczyk a patrzcie jak żyje – w końcu sławą mistrza nie zapłaci za ogrzewanie….Chael wyjdzie na tym sporcie lepiej niż niejeden lepszy od niego.

 • nitro

  Pudzian stracił szacunek(a miał duży) przez gotowanie, tańczenie i teraz mma;) Amerykańskie poczucie humoru jest inne niż nasze, Czil może tam być śmieszny;) A o sympatiach politycznych fighterzy nie powinni się wypowiadać(do PO szczególnie)

 • Typer

  jeszcze jeździł na lodzie pamietajcie 🙂