Mateusz Dubiłowicz dla Kuby Kowalewicza na KSW 25

autor:
04 Listopad 2013
Mateusz Dubiłowicz dla Kuby Kowalewicza na KSW 25

Dubiłowicz

Zgodnie z informacją jakiej udzielił nam przed kilkoma tygodniami Martin Lewandowski, przeciwnikiem Jakuba Kowalewicza (1-0), na grudniowej gali KSW 25 we Wrocławiu, będzie reprezentant lokalnego klubu. Federacja ogłosiła przed kilkoma minutami, że z podopiecznym Piotra Jeleniewskiego zmierzy się Mateusz Dubiłowicz (4-2).

20-letni Kowalewicz to dwukrotny triumfator Amatorskiego Pucharu KSW. Spośród dwudziesty dwóch amatorskich walk zwyciężał aż dwadzieścia jeden razy. Niespełna miesiąc temu Kuba stoczył swój pierwszy zawodowy pojedynek. Na Gala Sportów Walki w Międzychodzie okazał się być lepszy na punkty od Artura Pawlaka (1-2) z Łodzi.

Tym razem przeciwnik będzie bardziej wymagający. Reprezentujący barwy Rio Grapplin Wrocław Dubiłowicz jest dwa lata starszy od swojego przeciwnika. Na swoim koncie ma już sześć zawodowych walk, wygrywał m.in. na punkty z Łukaszem Grochowskim, pozostałych rywali odprawiał przed czasem. Jego ostatni występ, na Gladiator Arenie 4 zakończył się jednak porażką. Po pierwszej odsłonie starcia z Kamilem Gniadkiem, musiał oddać mu wygraną z powodu kontuzji.

Tym samym do ogłoszenia zostało już tylko jedno nazwisko gali we Wrocławiu.

Komentarze

 • Pako

  a co na zdjęciu Damiano robi ? O_O

 • mamma

  Kontuzji? Chyba złamanego pazura! Tak sie zachowuje prawdziwy fighter? Zenada. To kolejny dowód na to, ze walki KSW są ustawiane po blacie… Już lepsze zestawienia robi PLMMA..
  Skoro Lewandowski tłumaczy sie z beznadziejnych zestawień z braku finansów, to powinien konfrontowac młodych zawodników, którzy nie wymagają takiego nakładu finansowego jak nudny Pudzian czy mało ambitny Mamed; na jednym poziomie….
  Teraz wiadomo, ze to Kowalewicz ma błyszczeć. Tym bardziej, ze Mateusz startował w niższej kategorii… szkoda słów.
  Dubilowicz, lepiej spał kontrakt bo lecisz jako mięso armatnie. Miej honor.