Mateusz Zawadzki vs. Kerim Abzaiłov i Tomasz Zawadzki vs. Arbi Shamaev na Extreme Fight Cage w styczniu 2014

05 Listopad 2013
1
Mateusz Zawadzki vs. Kerim Abzaiłov i Tomasz Zawadzki vs. Arbi Shamaev na Extreme Fight Cage w styczniu 2014


Do niezwykle rodzinnego starcia dojdzie na początku przyszłego roku w Ełku. Mateusz Zawadzki (9-2-1) zmierzy się z czeczeńskim zawodnikiem – Kerimem Abzaiłovem (8-2-1NC) w walce wieczoru a tuż przed nim brat „Barniego” – Tomasz Zawadzki (4-1-1), stanie oko w oko z Czeczenem Arbi Shamaevem (5-1-1NC).

„Dla mnie jest to być albo nie być w KSW.” – powiedział nam w krótkiej rozmowie Matuesz, jednocześnie opowiadając o swoim kolejnym rywalu Kerimie Abzaiłovie, który nie miał szczęście do ostatnich kilku walk, gdzie z powodu kontuzji, wypadali jego kolejni rywale. Po przegranej z Mateuszem Gamrotem na KSW 23, reprezentant Team Ełk miał wystąpić na planowanej w tym roku KSW Extra, niestety plany zorganizowania eventu nie doszły ostatecznie do skutku. W międzyczasie, mateusz prawdopodobnie wyjedzie w połowie miesiąca do Trójmiasta, gdzie będzie przygotowywał się z już umówionymi „gwiazdami” tamtejszej sceny MMA i parteru.

Otuchy na pewno doda mu jego brat Tomasz z którym będą stanowili dwie najważniejsze walki tego wieczoru. Gdy zapytaliśmy Mateusza o oczywistą kolejność, ten odpowiedział:

To nie jest jeszcze ustalone. Na pewno nasze pojedynki będą najważniejszymi walkami na gali 3F.

Z całej czwórki, najbardziej „w gazie” wydaje się być Arbi Shamaev, który w tym roku stoczył już trzy pojedynki i żadnego z nich nie przegrał. Gala zaplanowana została na 25.01.2014 w hali MOSiR w Ełku.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
champ1 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
champ1
Gość
champ1
Offline

no Tomuś będzie miał gorzej. stawiam, że to on będzie ważniejszy 🙂 Zybi nim mate powyciera to się chłopak dobrze przygotuje