Media trening przed Thunderstrike Fight League 1 w Lublinie (+video)

08 Listopad 2013

Rozpoczynamy serię materiałów promujących dzisiejszą galę Thunderstrike Fight League 1, gdzie udaliśmy się, aby na żywo śledzić rozwój wydarzeń. Poniżej znajdziecie nagrania wszystkich zawodników, którzy uczestniczyli w otwartym media treningu, w miejscowej Galerii Olimp.

Komentarze

 • rudy

  Ooooo szkoda, ze nie dali im mat. Strasznie to dziwne a i nawet niebezpieczne. Przecież posadzki w marketach są wyjątkowo nieprzyjazne. Moim zdaniem fatalny błąd. Poza tym spoko treningi, pokazali się publice, może kogoś przypadkowego zainteresują tym sportem.

 • champ1

  a to wy tam pojechaliście? jeżdzicie na takie wszystkie gale czy dostajecie materiały od organizatora? no jak jeździcie to wywiady też jakieś ciekawe będą? Z organizatorem może?

 • Cain

  no biedni co zawodnicy że tak ich bez maty puszczono. trochę bez sensu. w centrum handlowym sa przypadkowi ludzie to już tym bardziej sobie ktoś pomyśłi że mma to to samo co ksw i to wszystko tylko boks jest przecież. włąśnie tam trzeba eduykowac ludzi. zrobić prawdziwe show z zawodnikami. jakiemuś heńkowi się spodoba i już mamy fana naszego ukochanego sportu. tak to sie powinno rozwijać. ech ten kraj

 • Pako

  w jakiejś galerii handlowej Smile troche słabo ale wiadomo ta organizacja dopiero raczkuje,co do wywiadów to z organizatorem po evencie bym bardzo prosiłPray