Ósme zwycięstwo Tomasza Narkuna!

autor:
07 Listopad 2013
2
Ósme zwycięstwo Tomasza Narkuna!

Narkun

Kilkadziesiąt minut temu, Tomasz Narkun (8-1) został mistrzem wagi półciężkiej federacji European MMA. Na gali EMMA 7 w duńskim Aarhus, zawodnik Berserker’s Team poddał dźwignią na łokieć w drugiej rundzie zawodnika gospodarzy Simona Carlsena (8-5). Oto jak wyglądał przebieg pojedynku (za mmaviking.com).

Runda 1.
Dwóch wielkich facetów przejmuje klatkę i zaczynają proces wzajemnego wyczuwania się, na chwilę gdy Simon uderza potężnym prawym, który jednak nie wystarcza. Szukając odpowiedniego zasięgu, Carlsen kopie low kick i staje kończy po zewnętrznej stronie klatki. Obrotowe kopnięcie Carlsena ląduje na ciele oponenta. Zawodnicy wchodzą w klincz pod ścianą klatki i Polak ląduje na plecach, szukając poddania trójkątem. Na trzy minuty przed końcem rundy, obaj wracają do stójki. Narkun przyśpiesza tempo walki i tym razem to on przyciska Simona do klatki. Carlson przyjmuje mocne strzały ale udaje mu się odwrócić akcję, przyciskając Narkuna i przejmując kontrolę przy ścianie. Chwilę później Narkun znowu kontroluje klincz i uderza celnym łokciem. Oddech Polaka staje się coraz cięższy ale trzyma środek klatki, jednocześnie przyjmując w tej samej chwili celną kombinację lewy/prawy/lewy od rywala, co zbiega się akurat z sygnałem kończącym rundę.

Runda 2.
Carlsen trzyma dystans wyprowadzając proste, które jednak nie dochodzą celu. Lewy hak dla Duńczyka i dwa sprowadzenia z rzędu na jego konto, poprawione później low kickiem. Próba markowania ciosów i kolejne kopnięcie obrotowe na korpus Narkuna. Cofając się, Simon jednocześnie uderza i trafia ciężkim prawym sierpem i tym razem to on kontroluje środek klatki. Rozochocony Duńczyk gestykuluje w stronę Tomasza, nawołując do dalszej walki. Narkun przyciska oponenta do klatki ale znowu ląduje na plecach, gdzie Simon próbuje uderzać z góry. Narkunowi skręca się, wpycha rękę Carlsena pomiędzy nogi i prostuje się do dźwigni, by ten chwilę później odklepał.

Nowemu mistrzowi European MMA serdecznie gratulujemy.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Pakorudy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pako
Gość
Pako
Offline

Nic tylko pogratulować.

rudy
Gość
rudy
Offline

Opis, jak bym tam był 🙂