„Po prostu walczę i lubię to robić.” – Michał Fijałka na obozie treningowym w Wałczu

23 Listopad 2013
„Po prostu walczę i lubię to robić.” – Michał Fijałka na obozie treningowym w Wałczu

foto: mma-attack.net

foto: mma-attack.net


Wywiady z Michałem Fijałką (8-4-1) to jedna z tych rozmów, które toczą się same. Chwilę po piątkowym intensywnym treningu na obozie w Wałczu, „Sztanga” poświęcił nam chwilę, aby opowiedzieć o kolejnych wyzwaniach, które czekają za rogiem. Poza tym podsumowanie rewanżu z Karolem Celińskim, kilka informacji o „Cipao” i „Irokezie” oraz wyjaśnienie starych spraw z Michałem Gutowskim. Na koniec ciekawostka, bowiem Michał opowiedział nam o swoim walecznym ojcu, który zmienił swoje życie dzięki… treningom MMA.

Komentarze

 • Pako

  Michał z Tatą trenuje no fajnie fajnie 🙂 ale Sztanga to ma łapkę Smile

 • adamus

  no to prawdą, z Michałem to rozmowa sama się toczy bo z Moksem wywiad dobry ale z niego to trzeba tak wszystko ciągnąć 😉 bardzo ciekawy wywiad i sporo inf. dobrze tak łapać zawodników przy innych okazjach aniżeli gale gdzie w głowie im tylko ten wielki występ. tak mogą swobodnie porozmawiać, super, naprawdę super. I mega gratulacje dla ojca!

 • rudy

  Zajebiście, że tak zwerbował do walki i ćwiczeń ojca. Jak ktoś ma tak głowę na karku w prywatnym, „normalnym” życiu to i na ringu daleko zajdzie. Taki Bedorf na przykład.

 • Typer

  hehe ten z psem przyjechał ten z tatą, nie dziwie się że wszystcy ten obóz w walczu tak lubią. am jak w domu przecież mają 🙂 a już nie wracajcie do tego tematu z G., to już zamknięte