Polscy grapplerzy w cenie

19 Listopad 2013
Polscy grapplerzy w cenie


Ostatni weekend obfitował w całe spektrum MMA wrażeń, gdzie każdy w Polsce, mógł znaleźć coś dla siebie. Jedną z gal była opisywana przez nas Fight Exclusive Night we Wrocławiu, na której odbyła się licytacja charytatywna z koszulką Damiana Janikowskiego w roli głównej.

Okazuje się, że polscy grapplerzy potrafią być w cenie, bowiem wspomniany t-shirt treningowy polskiego medalisty olimpijskiego, sprzedał się za bagatela 7000 tysięcy złotych. Cała kwota zostanie przekazana na rzecz Fundacji Sportowcy Dzieciom.

Bardzo mi miło, że udało się sprzedać moją koszulkę za tak wysoką cenę. To piękny gest, w szczególności, że pieniądze zostaną przekazane na szczytny cel. Dzięki tym środkom młodzi zawodnicy będą mogli realizować swoje marzenia o karierze sportowej – powiedział po licytacji Damian Janikowski.

Jeżeli koszulka sprzedała się za taką sumę, to ile będzie kosztował potencjalnego organizatora walka Damiana w MMA, o której szumnie mówi sam zawodnik?

Komentarze

 • champ1

  noooo siedem koła to już naprawdę ktoś poszalał

 • Typer

  łohohohoh ktoś pewnie bogaty z wrocka i chciał się pokazać 🙂

 • W. Mrozowski

  Może ten ktoś zechciałby wesprzeć Fundację MMAnews na rzecz przepracowanych redaktorów?

 • Drwalu

  no do KSW już go na pewno nie wezmą jak ktoś zobaczy że sam jeden z jego tshirtów leci za 7 koła

 • Drwalu

  hahahahah a jakie macie cele statutowe w tej fundacji? laski, wóda i laski i laski? jak tak to ja chętnie zrobię przelew! 😉

 • zenek

  Jak nie pasuje w redakcji to na budowe ;d Mi w pracy tez nie placa wystarczajaco i co mam z tego powodu prosic o wsparcie fundacji Zenon Łabęcki .