Rosimar Palhares podpisuje kontrakt z WSOF

26 Listopad 2013
Rosimar Palhares podpisuje kontrakt z WSOF


Były zawodnik UFC – Rousimar Palhares (15-5) właśnie stał się cennym dodatkiem wciąż rozwijającej się organizacji World Series of Fighting. Minęły zaledwie dwa miesiąc odkąd Brazylijczyk pożegnał się z intratnym kontraktem największej federacji MMA na świecie.

Dla „Toquinho” start w 170 funtach miał być okazją do lepszego życia a stało się wręcz odwrotnie. Rousimar na własne życzenie po raz kolejny przedobrzył, przeciągając dźwignię skrętową w walce z Mikem Piercem, za co został później dyscyplinarnie zwolniony.

Informację o kontrakcie jako pierwszy podał amerykański MMAFighting.com, choć organizacja niczego nie potwierdziła jeszcze oficjalnie. Tym samym nieznane są żadne szczegóły dotyczące tego kiedy Brazylijczyk miałby zadebiutować u nowego pracodawcy, ani przeciwko komu. WSOF ma całkiem mocno obsadzoną dywizję półśrednich, tak więc można pokusić się o kilka ciekawych zestawień.

Jak pamiętamy, zainteresowania zawodnikiem nie wyraził Bjorn Rebney (Bellatora) a sam Dana White kilkukrotnie podkreślił, że nie ma szans na jego powrót do oktagonu UFC.

Komentarze

  • Pako

    tam Sobie pniaczek bedzie mógł wykręcać nóżki dowoli 🙂