TUF Brazil 3: Claudia Sonnen niepokoi się o swojego syna

autor:
28 Listopad 2013
TUF Brazil 3: Claudia Sonnen niepokoi się o swojego syna

Sonnen

Chael Sonnen w swojej karierze zdążył zasłynąć z naprawdę wielu rzeczy, nie zawsze mieszczących się w granicach sportowego zachowania. Takimi występkami były m.in. potyczki słowne z Andersonem Silvą czy Wanderleiem Silvą, które często dotyczyły nie tylko obu Brazylijczyków, ale i samych mieszkańców tego kraju. Teraz, kiedy 36-letni już zawodnik Team Quest podejmie się roli trenera w kolejnej brazylijskiej edycji The Ultimate Fightera, zdaje się, że jego osoba może być tam poważnie zagrożona.

O bezpieczeństwo Chaela obawia się jego matka, Claudia. Oto fragment jej wypowiedzi na łamach Terra Magazine.

„Obawiam się o bezpieczeństwo moje syna podczas kręcenia TUF w Brazylii. Wiem, że wszyscy jesteśmy prawymi i porządnymi ludźmi. Moja siostra i jej rodzina przyjmowała wymianę studencką z Brazylii, która mieszkała w jej domu i kiedy Chael był młodszy spędzał z nimi wiele czasu. Ale odkąd powiedział mi, że wystarczy jedna osoba, by zniszczyć go tam, to modlę się o niego. Chael jest świetnym trenerem i jest gotów pomóc młodym zawodnikom najlepiej jak potrafi.”

Ewentualne incydenty brał też pod uwagę sam prezydent UFC, Dana White, który zapewniał szczególną ochronę Sonnenowi podczas kręcenia tego reality show. Początek produkcji zaplanowano na pierwsze miesiące 2014 r. Chael i „Wand” będą trenowali zawodników wagi średniej, półciężkiej i ciężkiej.

Komentarze

 • Typer

  zabiiją go tam, proste

 • Pako

  Oby nie, niech Wand go zabije w Octagonie 🙂

 • adamus

  Wand Wandem ale cała reszta brazoli nie będzie stała i patrzyła jak Sonnenek szczeka 🙂

 • Drwalu

  mamunia daje piciu synkowi 🙂