UFC Fight Night 31: bonusy w wysokości $50,000 przyznane

autor:
07 Listopad 2013
UFC Fight Night 31: bonusy w wysokości $50,000 przyznane

Kennedy
Tim Kennedy, fot. ufc.com

Jak zawsze, podczas konferencji prasowej tuż po zakończeniu gali, Dana White ogłosił nazwiska zawodników, którzy otrzymają na swoje konto dodatkowy bonus finansowy, za najlepszą walkę, nokaut i poddanie.

Włodarzom federacji najbardziej spodobała się piętnastominutowa walka Jorgea Masvidala (25-8) z dotąd niepokonanym w UFC Rustamem Khabilovem (17-1). Po przewalczeniu pełnego dystansu sędziowie jednogłośnie przyznali zwycięstwo 27-letniemu Dagestańczykowi.

Tim Kennedy

Dodatkowa wypłata za nokaut wieczoru wędruje do Tima Kennedy’ego (17-4). Sierżanta sztabowego Armii Amerykańskiej w jednostce Fort Campbell otrzymał mocne wsparcie licznie zgromadzonych żołnierzy, za co odwdzięczył im się już w pierwszej rundzie walki, kiedy to najpierw lewym sierpowym, a następnie uderzeniami w parterze zastopował Rafaela Natala (17-5-1).

Dzięki duszeniu zza pleców, jakie Mike Chiesa (10-1) zafundował w drugiej odsłonie Coltonowi Smithowi (3-3), zwycięzca piętnastej edycji TUF zgarnął swój drugi w karierze bonus za poddanie wieczoru.

Komentarze

 • Typer

  noo nokaut śliczny!

 • Pako

  Weszło niesamowicie 🙂

 • rudy

  W dobrym miejscu zrobili galę. Na pewno publiczność dopisała!

 • fan

  Pięknie trafił