Vitor Belfort musi stawić się przed Komisją Sportową, jeżeli chce walczyć w USA wg przewodniczącego NSAC

12 Listopad 2013
7
Vitor Belfort musi stawić się przed Komisją Sportową, jeżeli chce walczyć w USA wg przewodniczącego NSAC


„It’s normal.” – jak powiedziałby w typowy dla siebie sposób Anderson Silva. Podobnie odpowiada przewodniczący najbardziej prestiżowej Komisji Sportowej w USA – Keit Kaizer, gdy został ponownie zapytany o możliwość uzyskania licencji zawodniczej przez Vitora Belforta na terenie Stanów Zjednoczonych.

W związku z przeszłością Pana Belforta, musiałby stawić się przed Komisją, jeżeli chciałby złożyć wniosek o dopuszczenie kuracji testosteronem. Komisarze mogą więc przyznać mu pozwolenie, oddalić lub zaproponować inne rozwiązanie.

W naszych ostatnich „Najważniejszych Faktach” Dana White podkreślił, że Brazylijczyk mógłby jednak bez problemu walczyć w Stanach, choćby i zaraz.

To jest całkowita nieprawda. Nie ma żadnego powodu dla którego Vitor Belfort nie mógłby walczyć w USA. Vitor nie nadużywa TRT. Nigdy bym sobie na to nie pozwolił. Nie ma żadnego powodu dla którego nie mógłby tam walczyć, bez względu na to co mówi Keith Kaizer. Powinien być dopuszczony do pojedynku w Las Vegas. To po prostu śmieszne.

W sobotę, „Phenom” stoczył piąty pojedynek poza granicami Stanów Zjednoczonych, nokautując Dana Hendersona w 1 rundzie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
champ1
Gość
champ1

hahah Cain, dobrze, ze udało ci się ustawić tego gravatara 😀 brawo 🙂
i mnie jeszcze zachęciłeś 😉

Typer
Gość
Typer

na pewno nie przejdzie. jak ktoś mówi mógłbym to zrobić a nie moge to zrobić to jest wielka różnica a poza tym to dalej nie jest moge i zrobie i włąśnie to robie. Co jak co ale on to komisji nie przeszedłby nie przejdzie i tylke 🙂

Pako
Gość
Pako

Jeśli się stawi na komisji to polegnie,niestety jego poziom testosteronu najprawdopodobniej będzie zawyżony.

Cain
Gość
Cain

nooo

Cain
Gość
Cain

gówno!!!! nie gravatary co za szit jakto się ustawia k…

Cain
Gość
Cain

próba gravatara

Cain
Gość
Cain

po konferencji powiedział, ze vitor nie używa a teraz że nie nadużywa… Jasne, Dana puknij się! wkurza mnie że w róznych krajach walczy sie na różnych zasadach. no logiczne że nie mogą pozwalać na wiecej niżpozwala prawo ale ogą zabronić więcej niż zabrania prawo. i tak np dać identyczne zasady brazolom co tym w usa