Vitor Belfort musi stawić się przed Komisją Sportową, jeżeli chce walczyć w USA wg przewodniczącego NSAC

12 Listopad 2013
Vitor Belfort musi stawić się przed Komisją Sportową, jeżeli chce walczyć w USA wg przewodniczącego NSAC


„It’s normal.” – jak powiedziałby w typowy dla siebie sposób Anderson Silva. Podobnie odpowiada przewodniczący najbardziej prestiżowej Komisji Sportowej w USA – Keit Kaizer, gdy został ponownie zapytany o możliwość uzyskania licencji zawodniczej przez Vitora Belforta na terenie Stanów Zjednoczonych.

W związku z przeszłością Pana Belforta, musiałby stawić się przed Komisją, jeżeli chciałby złożyć wniosek o dopuszczenie kuracji testosteronem. Komisarze mogą więc przyznać mu pozwolenie, oddalić lub zaproponować inne rozwiązanie.

W naszych ostatnich „Najważniejszych Faktach” Dana White podkreślił, że Brazylijczyk mógłby jednak bez problemu walczyć w Stanach, choćby i zaraz.

To jest całkowita nieprawda. Nie ma żadnego powodu dla którego Vitor Belfort nie mógłby walczyć w USA. Vitor nie nadużywa TRT. Nigdy bym sobie na to nie pozwolił. Nie ma żadnego powodu dla którego nie mógłby tam walczyć, bez względu na to co mówi Keith Kaizer. Powinien być dopuszczony do pojedynku w Las Vegas. To po prostu śmieszne.

W sobotę, „Phenom” stoczył piąty pojedynek poza granicami Stanów Zjednoczonych, nokautując Dana Hendersona w 1 rundzie.

Komentarze

 • Cain

  po konferencji powiedział, ze vitor nie używa a teraz że nie nadużywa… Jasne, Dana puknij się! wkurza mnie że w róznych krajach walczy sie na różnych zasadach. no logiczne że nie mogą pozwalać na wiecej niżpozwala prawo ale ogą zabronić więcej niż zabrania prawo. i tak np dać identyczne zasady brazolom co tym w usa

 • Cain

  próba gravatara

 • Cain

  gówno!!!! nie gravatary co za szit jakto się ustawia k…

 • Cain

  nooo

 • Pako

  Jeśli się stawi na komisji to polegnie,niestety jego poziom testosteronu najprawdopodobniej będzie zawyżony.

 • Typer

  na pewno nie przejdzie. jak ktoś mówi mógłbym to zrobić a nie moge to zrobić to jest wielka różnica a poza tym to dalej nie jest moge i zrobie i włąśnie to robie. Co jak co ale on to komisji nie przeszedłby nie przejdzie i tylke 🙂

 • champ1

  hahah Cain, dobrze, ze udało ci się ustawić tego gravatara 😀 brawo 🙂
  i mnie jeszcze zachęciłeś 😉