„W Rosji witamy się rzutem przez biodro” wg Rustama Khabilova

05 Listopad 2013
3
„W Rosji witamy się rzutem przez biodro” wg Rustama Khabilova


Mówi się żartobliwie w określonych sytuacjach, że Rosja to stan umysłu. Ten stan poznał niedawno Tim Kennedy, któremu dane jest trenować w tym samym klubie co nowe objawienie UFC – Rustam Khabilov. Przyjacielski i znany z poczucia humoru Kennedy, nie spotkał się jednak z natychmiastową aprobatą młodego Rosjanina.

W kwestii Rustama, który walczy z Jorge Masvidalem w przyszły weekend, kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy się z gymie Grega Jacksona… cóż, on jest bardzo „dagestański”. Taki trochę twardziel. Nie mówię, że to jest jakoś głęboko w nim zakorzenione ale tak czy inaczej, każdy może samemu to dostrzec. Poza tym wiecie, ja, Siły Specjalne, (Special Forces, Rangers)… jestem co prawda poza służbą. (śmiech)

Podchodzę do niego i mówię, jednocześnie kładąc na nim ręce i obejmując go. On najwyraźniej nie czuł się z tym komfortowo. Mówię więc do niego „Nie, w ten sposób mówimy sobie cześć w Ameryce. Ściskamy się.” Sprezentowałem mu więc taki naprawdę długi i dziwny uścisk a on wykonał krok do tyłu. To ja mówię „Powiedzmy sobie cześć raz jeszcze” i podchodzę do niego, żeby dać mu kolejny niedźwiedzi uścisk. No wiesz, 220 funtów wagi Tima, sięgającego po ważącego 155 funtów Rustama.

Ten wówczas przerzucił mnie przez biodro. Wyrzucił mnie w powietrze i posłał na matę. Naprawdę uderzył mną o matę i mówi „A tak my mówimy cześć w Rosji”. Oczywiście Greg Jackson posikał się ze śmiechu. Ja wstaję i próbuję znowu ale ten oczywiście biega teraz dookoła maty, śmiejąc się, ponieważ już wie, że to był żart.

Już w najbliższy weekend Rustam Khabilov stanie przed szansą trzeciego z rzędu zwycięstwa w UFC. Dagestańczyk przypieczętował swój debiut w największej organizacji wygraną przez suples, nie dziwi więc, że w jego stronę skierowane jest całe mnóstwo par oczu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
champ1rudyCain Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
champ1
Gość
champ1
Offline

a co się będzie dawał obściskiwać na sali 🙂

rudy
Gość
rudy
Offline

Ale na szczęście Grabowki nie z ruskiem zawalczy tylko amerykaninem 🙂

Cain
Gość
Cain
Offline

żeby Grabowskiego tylko nie przywitali takim rzutem na M1