Anderson Silva jednak pomoże Sonnenowi w prowadzeniu TUF’a

20 Grudzień 2013
Anderson Silva jednak pomoże Sonnenowi w prowadzeniu TUF’a


Wiemy już skąd wzięło się zjawisko brazylijskiej telenoweli. Przy takiej liczbie zwrotów akcji, historia pewnikiem nadaje się do przelania na papier. Rosnąca nienawiść pomiędzy obojgiem fighterów, dwie mocne walki zakończone wyjaśnieniem waśni. Następnie Anderson Silva poproszony przez Chaela Sonnena, odmawia pomocy przy prowadzeniu TUF’a ale na całe szczęście to nie jest jeszcze zwieńczenie tych wydarzeń.

Okazuje się, że Anderson Silva postanowił zmienić wcześniej założone plany treningu w USA, toczone w tym samym czasie kiedy w Brazylii będzie kręcona kolejna edycja Ultimate Fightera. Były mistrz ostatecznie zrobi sobie miesięczną przerwę, właśnie po to aby pomóc prowadzić drużynę Chaela. Ciekawe jak odbiorą to mieszkańcy Brazylii, którzy w większości nie pałają pozytywnym uczuciem względem Amerykanina?

Dodatkowo należy wziąć pod uwagę fakt, że po drugiej stronie stanie ich bohater narodowy – Wanderlei Silva. Ten z kolei, jest przecież byłym sparringpartnerem z okresu Chute Boxe i wieloletnim przyjacielem Andersona. Nie wiemy ja Wy ale tym razem czekamy na kolejnego TUF’a z niecierpliwością. Należy jednak pamiętać, że „Spider” znany jest z tego, że zmienia zdanie jak skarpetki. Przedtem czeka go przecież wiekopomne rewanżowe starcie z Chrisem Weidmanem, które może mieć ogromny wpływ na dalsze losy kariery Brazylijczyka.

Komentarze

 • Cain

  serio?

 • RZDZ

  no właśnie chyba nie serio. na pewno zmieni zdanie.

 • Oskar

  Reklama. Przyjdzie na 1 dzień pokaże frontkicka i będzie się nazywało, że jest trenerem.

 • Pako

  No jak telenowela,nie chce mi się wierzyć że Silva zrobi to Silvie.Czekam na kolejny odcinek Smile