Antoni Chmielewski może zastąpić Damiana Grabowskiego na PLMMA 26

12 Grudzień 2013
Antoni Chmielewski może zastąpić Damiana Grabowskiego na PLMMA 26


Dosłownie przed chwilą pisaliśmy o niedoszłym rywalu Damiana Grabowskiego na PLMMA 26 a światło dzienne ujrzała kolejna informacja, która dotyczy zastępstwa opolanina. To znany z występów na KSW Antoni Chmielewski (24-10), który w kilku zdaniach przyznał, że rzeczywiście trwają rozmowy z organizacją Mirosława Oknińskiego.

Informacja pojawiła się na portalu mmamania.pl, dlatego czym prędzej skontaktowaliśmy się bezpośrednio z samym zawodnikiem:

Rzeczywiście coś się dzieje w tym kierunku i nie mogę ukrywać, że się dzieje. Jeżeli dojdziemy do porozumienia to całość zostanie ogłoszona oficjalnie przez Mirosława Oknińskiego. Wstępnie doszliśmy do porozumienia ale całość musi zostać jeszcze sfinalizowana na papierze.

Potencjalny rywal dla Antka jest już prawdopodobnie znany, jednak zostanie ogłoszony dopiero wtedy, gdy obie strony sfinalizują umowę. Chwilę wcześniej rozmawialiśmy również z Martinem Lewandowskim, pytając go o kontrakt warszawskiego fightera z KSW. W odpowiedzi usłyszeliśmy:

Nic mi o tym nie wiadomo. Jeszcze dzisiaj kontaktowałem się z Antkiem ale nic nie wspominał. Rzeczywiście jest tak, że Antek ma u nas pauzę.

Na podstawie jednego z wywiadów dla naszego portalu, w KSW obowiązuje zasada minimum dwóch walk w ciągu roku, które wiążą zawodnika na wyłączność (red. jeżeli chodzi o walki w kraju). Jak wiadomo, Chmielewski nie walczył w Konfrontacji od 2012 roku, zaliczając po drodze dwa zwycięstwa w Rosji i jedną porażkę w Emiratach.

Komentarze

 • champ1

  ale jak to że Martin nic nie wiedział?????????????? hahahaha

 • Typer

  no ja na miejscu Martina bym się nie przyznawał że nie wiem

 • kerimm85

  szkoda  🙁

 • bartek0011

  Zmierzy się z Fabiańskim .