Bilety na płytę KSW 26 już dostępne

23 Grudzień 2013
Bilety na płytę KSW 26 już dostępne


Tym z Was, którzy świąteczne obowiązki zostawiają na ostatnią chwilę, federacja KSW umożliwiła sprawienie niespodzianki swoim milusińskim. Marketingowym rzutem na taśmę, od dzisiaj można nabyć bilety na płytę warszawskiego Torwaru, na którym odbędzie się 26-ta gala Konfrontacji. Wejściówki dostępne TUTAJ.

Komentarze

 • Cain

  no fajny prezent fajny, powinny być te bilety jeszcze w postaci świątecznych bonów dostępne

 • Mihauki

  Krótkie podliczenie wartości biletów:
  Trybuny: 4824 miejsc, wartość biletów 768.030 zł, średnia cena 159 zł
  Płyta: 1707 miejsc, wartość biletów 1.016.500 zł, średnia cena 595 zł
  Cały Torwar: 6531 miejsc, wartość biletów 1.784.530 zł, średnia cena 273 zł

  Dla sektorów S1, T1 i Exclusive brak ceny, ale po drugie stronie identyczne rozstawienie z cenami. Loża bez odpowiednika, te 72 miejsca oszacowałem na 72 zł.

  Ciekawe ile biletów oddają sponsorom i mediom. Na jakimś KSW widziałem waszą redakcję siedzącą na niezłych miejscach na płycie. Rocksi mówili ostatnio, że na KSW jest kilkanaście hobbistyczno-amatorskich portali MMA i każdy jest traktowany przez KSW równie, to znaczy każdy dostaje darmowe bilety na płycie za 1000 zł za miejsce czy jednak musicie za nie płacić?

  Od biletów dla sponsorów i mediów trzeba jeszcze doliczyć prowizję ebilety, ale sądzę, że wpływy z bramki KSW i tak są na mega wysokim poziomie.

 • Mihauki

  Jeszcze jedno: na wikipedii jest napisane, że na 2 KSW na Torwarze było 7000 widzów. Czy rozstawienie na płycie było inne? Jakoś nie pamiętam, żeby było inne i wcześniej było 500 miejsc więcej. Oczywiście biorę pod uwagę, że dane na wikipedii mogą być niezgodne z prawdą 🙂

 • W. Mrozowski

  Najwyraźniej Torwar się kurczy 😉
  Co do akredytacji to przedstawiciele mediów są w pracy a nie dla przyjemności. Byłbym w ogromnym szoku musząc płacić za wejście. Wyobrażasz sobie strażaka, który płaci za bilet w płonącym kinie? Hardkorowe porównanie ale sam zacząłeś 🙂
  P.S. Dostałeś wiadomość mailową.

 • Mihauki

  Ja nie twierdzę, że powinniście płacić za bilety, tylko nie byłem pewny, że nie musicie płacić. Branże, w której pracuję nie da się porównywać do waszej, ale u nas oczywiście jest standardem, że dziennikarze dostają wszystko za darmo i mnóstwo prezentów/upominków.